Euro Renoma - to Twój prestiż i wyróżnienie. Europejski Rejestr Renomowanych przedsiębiorstw, firm, instytucji, urzędów, banków, placówek oświatowych, służby zdrowia, instytucji publicznych i organizacji.
certyfikat eurorenoma

Ostatnio

dołączyli

F H U AMJM - Andrzej Żelazko - Klimatyzacja Mobilna - Żelazko Auto-Serwis działający w branży Transport, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14723

przeczytaj więcej

Jarosławska Fundacja POMOCNA DŁOŃ działający w branży Organizacje (polityczne, związki zawodowe, inne), dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14697

przeczytaj więcej

Ministerstwo Spraw Zagranicznych działający w branży Administracja państwowa i wymiar sprawiedliwości, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14710

przeczytaj więcej

Napisz

do nas






W celu weryfikacji nadawcy prosimy o przepisanie poniższego kodu w puste miejsce i zaakceptowanie go przyciskiem Wyślij.

 

Close

BetaMed S.A. Prezes Beata Drzazga

Certyfikat:

ANC 14644

ważny do: 17 Wrzesień 2018 r.

branża: Ochrona zdrowia i opieka społeczna

województwo: śląskie

data wpisu do rejestru: 26.01.2015

miejscowość: Katowice

kod: 40-065

ulica: Mikołowska 100A/802

kom: 502 242 898

telefon: 32 428 87 34

www: betamed.pl

NIP: 6342813703

REGON: 0000441338

e-mail: biuro@betamed.pl


Pokaż certyfikat


Opis działalności firmy:

 

 

 

 

 

 

BetaMed S.A.

 O nas – Historia:

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Z troski o dobro Pacjenta największą wagę przywiązujemy do wysokiej jakości oferowanych usług medycznych.

BetaMed został utworzony przez mgr Beatę Drzazga w 2001 roku w Katowicach. Założycielka wykorzystała swoje 11 letnie doświadczenie w branży medycznej do zbudowania pierwszej placówki medycznej, która w chwili obecnej pełni rolę siedziby głównej. Z początku firma świadczyła opiekę lekarską w ramach wielu specjalności. Z czasem jednak BetaMed S.A. skupił się na świadczeniu usług pielęgniarskich w domu naszych Pacjentów. Dzisiaj opieką obejmujemy w ten sposób kilka tysięcy osób w ramach pielęgniarskiej opieki długoterminowej oraz opieki długoterminowej dla Pacjentów wentylowanych mechanicznie.

Od 2007 roku BetaMed S.A. jest posiadaczem certyfikatów ISO 9001:2000. Wdrożenie ISO jest potwierdzeniem nowoczesnej organizacji pracy, a także dużej świadomości kadry zarządzającej w kwestii ciągłego doskonalenia metod działania i rozwoju firmy. We wrześniu 2010 roku spółka przeszła ponowną certyfikację, w wyniku której przyznano nam certyfikat jakości zgodny z normą ISO 9001:2008.

Aktualnie BetaMed S.A. świadczy usługi pielęgniarskie w ponad 70 oddziałach na terenie 11 województw. Głównym kierunkiem działań są objęte kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze. Lata działalności dały nam możliwość zbudowania doświadczonej i prężnie działającej organizacji, będącej w stanie zapewnić opiekę dla tysięcy Pacjentów. Obecnie firma zatrudnia blisko 2 tysiące pielęgniarek i pielęgniarzy, którzy codziennie niosą pomoc swoim chorym. Poza podstawową działalnością oferujemy również usługi prywatne dla osób nieobjętych ubezpieczeniem oraz dla firm, które potrzebują kadry medycznej.

Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad Pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy. Z kolei elastyczność w dostosowaniu naszych możliwości do zmieniających się produktów medycznych oferowanych Pacjentom przez Narodowy Fundusz Zdrowia pozwala nam z wyprzedzeniem reagować i dostosowywać ofertę dla naszych Pacjentów.

 

Dane podstawowe firmy

 

NAZWA FIRMY: Betamed Spółka Akcyjna
Siedziba: ul. Mikołowska 100A/802, 40-065 Katowice
NIP: 634-281-37-03
REGON: 243115255
KRS: BetaMed S.A. wpisana do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000441338
Kapitał zakładowy: 3000000,00 zł
Audytor: Quality Austria – Polska Sp.z o.o.

 


ZARZĄD

 

Beata Drzazga

Prezes Zarządu


Beata Drzazga – Prezes BetaMed S.A., właścicielka największej firmy medycznej w Polsce świadczącej usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. Po latach pracy w państwowej służbie zdrowia, założyła własną firmę, która obecnie niesie pomoc około 5000 pacjentom i zatrudnia prawie 3000 pracowników.


Swój sukces zawdzięcza samodyscyplinie oraz pasji.


 

 DYREKCJA

 


 

Sekretariat

Tel. (32) 428 87 34

Fax: (32) 428 87 30

Kom. 502 242 898

E-mail: biuro@betamed.pl

 

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie naszym pacjentom jak najlepszej opieki lekarskiej, pielęgniarskiej i rehabilitacyjnej oraz dostępu do nowych usług medycznych.

 

Nasze wartości:

 

 • Cenimy naszych pacjentów i zapewniamy im opiekę medyczną na najwyższym poziomie
 • Cenimy naszych pracowników, szanujemy różnorodność ich pomysłów, przekonań i kultur
 • Cenimy zaufanie i uczciwość
 • Cenimy innowacyjność i profesjonalizm
 • Cenimy ciągły rozwój poprzez szkolenia i naukę
 • Cenimy wszystkie społeczności, w których pracujemy i czujemy się względem nich odpowiedzialni

 

 

 

 

Usługi medyczne


Pielęgniarska opieka długoterminowa

To opieka nad osobami, które ze względu na swój stan zdrowia wymagają systematycznych świadczeń pielęgniarskich bez konieczności przebywania w oddziałach lecznictwa stacjonarnego. Intensywna opieka pielęgniarska w warunkach domowych przy współpracy z lekarzem rodzinnym pozwala na komfortowe leczenie Pacjenta w znanym i przyjaznym mu otoczeniu. Tak dogodne warunki przyspieszają powrót do zdrowia

 

Stan zdrowia Pacjentów obejmowanych opieką długoterminową wymaga od nich otrzymywania systematycznych świadczeń pielęgniarskich. Opieka długoterminowa to program Narodowego Funduszu Zdrowia, który pomaga chorym niepotrzebującym hospitalizacji w oddziałach lecznictwa stacjonarnego lub tym, którzy z różnych względów nie chcą lub nie mogą przebywać w zakładach opieki długoterminowej. Opieka pielęgniarska zawsze odbywa się we współpracy z lekarzem rodzinnym, a czas trwania świadczenia uzależniony jest od stanu zdrowia Pacjenta.

 

Cele pielęgniarskiej opieki długoterminowej:

 • zapewnienie świadczeń pielęgniarskich w środowisku domowym Pacjentom obłożnie chorym
 • przygotowanie chorego (i jego rodziny) do samoopieki i samopielęgnacji, w tym kształtowanie umiejętności w zakresie radzenia sobie z niepełnosprawnością

 

Zadania pielęgniarskiej opieki długoterminowej:

 • świadczenia pielęgniarskie we współpracy z lekarzem rodzinnym
 • pomoc w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych związanych z samodzielnym funkcjonowaniem w środowisku domowym
 • edukacja zdrowotna osób objętych opieką, członków ich rodzin
 • pomoc w pozyskiwaniu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego niezbędnego do właściwej pielęgnacji i rehabilitacji chorego w domu

 

 

Zespół Długoterminowej Opieki Domowej dla Pacjentów Wentylowanych Mechanicznie

 

Przewlekła niewydolność oddechowa wymagająca użycia respiratora dotychczas wymagała leczenia szpitalnego. Wentylacja Domowa umożliwia przeniesienie hospitalizacji do warunków domowych z zachowaniem wszystkim niezbędnych norm bezpieczeństwa.

 

Usługi prywatne

W ramach prowadzonej działalności oferujemy naszym Pacjentom szereg prywatnych usług pielęgniarskich, położniczych, opiekuńczych i rehabilitacyjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z najbliższym oddziałem BetaMed S.A., korzystając z danych teleadresowych umieszczonych w zakładce Kontakt lub bezpośrednio z Działem Usług Prywatnych:

 

tel. (32) 428 87 51, kom. 510 049 460

e-mail: uslugi@betamed.pl

 

Zakres oferowanych usług:

 

 • Usługi pielęgniarskie
 • Usługi opiekuńcze
 • Usługi rehabilitacyjne
 • Usługi położnicze
 • Zabezpieczenie medyczne imprez

 

 

Kompleks medyczno – usługowy Medical Active Care został stworzony według najwyższych standardów, w odpowiedzi na potrzeby osób wymagających specjalistycznej opieki, aktywizacji oraz rehabilitacji w celu poprawy ich dobrostanu zarówno fizycznego jak i psychicznego. Usługi rehabilitacyjne skierowane są zarówno do osób wymagających długoterminowej terapii ruchowej, jak i tych, którzy chcą wrócić do pełni sił po doznanej kontuzji, czy złamaniu.

 

W ramach naszej działalności zapewniamy następujące usługi rehabilitacyjne:

 

 • hydroterapia
 • elektroterapia
 • laseroterapia
 • magnetoterapia
 • światłolecznictwo
 • krioterapia ogólna i miejscowa
 • leczenie ultradźwiękami
 • ćwiczenia indywidualne
 • ćwiczenia grupowe
 • terapia uciskowa
 • fala uderzeniowa
 • diagnostyka postawy ciała
 • terapia manualna
 • trening funkcjonalny

Nasza placówka świadczy również usługi rehabilitacyjne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

 

Ośrodek rehabilitacyjny Medical Active Care, to miejsce:

 

 • przyjazne, bez barier architektonicznych
 • z nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem medycznym oraz rehabilitacyjnym
 • z wysokiej klasy specjalistami: lekarzami, rehabilitantami, fizjoterapeutami i trenerami
 • dla osób w każdym wieku!

 

Potrzebujesz pomocy specjalisty w powrocie do zdrowia lub pragniesz bliskiej osobie zapewnić kompleksową rehabilitację w przyjaznej atmosferze?


Medical Active Care to wieloprofilowe centrum medyczne, świadczące usługi dla pacjentów indywidualnych i instytucjonalnych na najwyższym poziomie.

 

Inwestujemy w nowoczesny sprzęt zapewniający wysoki poziom usług dla korzystających z nich pacjentów.

Świadczymy usługi zarówno z zakresu podstawowej jak i specjalistycznej opieki zdrowotnej, a także, diagnostyki, rehabilitacji, stomatologii oraz badań laboratoryjnych. Naszą misję realizujemy poprzez zapewnienie szybkiego dostępu do świadczeń medycznych, jak również poprzez upowszechnianie profilaktyki prozdrowotnej.

Zaufanie i satysfakcja pacjentów to wartości, na które stawiamy!

 

W zakres usług świadczonych w naszym centrum, wchodzą:

 • Zakład Opiekuńczo – Leczniczy (NFZ)
 • Zakład Opiekuńczo – Leczniczy
 • Pobyty Rehabilitacyjne
 • Pobyty Dzienne (Akademia Aktywnego Seniora)
 • Rehabilitacja (NFZ)
 • Rehabilitacja
 • Pobyt opiekuńczo-leczniczy dla pacjentów wentylowanych mechanicznie

Nasza placówka świadczy również usługi z zakresu Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

 


Celem oferowanych przez Medical Active Care pobytów dla seniorów, jest zapewnienie im profesjonalnej i kompleksowej opieki, podtrzymanie sprawności fizycznej i umysłowej oraz dostarczenie odpowiedniej dozy rozrywki i relaksu.

 

Dla osób samotnych lub nieradzących sobie z codziennymi obowiązkami domowymi, a także seniorów pragnących spędzić swój wolny czas w towarzystwie osób będących na podobnym etapie życia i mających wspólne upodobania – chcące wieść aktywne i samodzielne życie.

 

W zakres usług świadczonych w ramach opieki, wchodzą:

 

 • wyżywienie z indywidualnie dopasowaną dietą
 • całodobowa opieka kadry pielęgniarskiej i opiekuńczej
 • opieka lekarska
 • rehabilitacja
 • terapia zajęciowa, kultura i rozrywka


www.mac.betamed.pl

 

Sprawdź, jak Medical Active Care może Ci pomóc:

tel. 519 308 200 lub (32) 420 29 00

41-506 Chorzów, ul Racławicka 20A

 

 

 

Kontakt

Siedziba główna:


BetaMed S.A.

ul. Mikołowska 100A/802

40-065 Katowice

Tel. (32) 428 87 34

Fax: (32) 428 87 30

Kom. 502 242 898

 

BetaMed Medical Active Care – Chorzów:

tel. (32) 420 29 00

 

 

 Katowice

ul. Mikołowska 100A/802
40-065 KatowiceTel: (32) 428 87 34
502 242 898Email: biuro@betamed.pl

Godziny otwarcia:

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. 

Dział Marketingu i Rozwoju:tel. (32) 428 87 33
e-mail: marketing@betamed.pl


Nasze oddziały:
  • Katowice
  • Będzin
  • Białystok
  • Bielsko-Biała
  • Brzeg
  • Bytom
  • Chełm
  • Chełm Śląski
  • Chorzów – Punkt zgłoszeniowy
  • Chorzów – Ośrodek stacjonarny
  • Czerwionka-Leszczyny
  • Częstochowa
  • Dąbrowa Górnicza
  • Gliwice
  • Głubczyce
  • Gorzów Wielkopolski
  • Jastrzębie Zdrój
  • Jaworzno
  • Jelenia Góra
  • Kamienna Góra
  • Kędzierzyn-Koźle
  • Kielce
  • Kluczbork
  • Kłobuck
  • Koniecpol
  • Konin
  • Kraków
  • Krapkowice
  • Libiąż
  • Lublin
  • Lubliniec
  • Łódź
  • Mikołów
  • Mysłowice
  • Myszków
  • Namysłów
  • Nowa Sól
  • Nysa
  • Opole
  • Oświęcim
  • Pajęczno
  • Piekary Śląskie
  • Poznań
  • Praszka
  • Prudnik
  • Pszczyna
  • Racibórz
  • Radomsko
  • Ruda Śląska
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Strzelce Opolskie
  • Szczyrk
  • Świętochłowice
  • Tarnobrzeg
  • Tarnowskie Góry
  • Tarnów
  • Tychy
  • Ustroń
  • Wadowice
  • Wałbrzych
  • Wrocław
  • Września
  • Zabrze
  • Zamość
  • Zawiercie
  • Zielona Góra
  • Żory
  • Żywiec

 

 

 

 

 https://betamed.pl/wp-content/uploads/2017/08/alergolog_sierpien_2.jpg

  

.


Certyfikaty:

 

 

 

 

Jakość

BetaMed S.A. od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość świadczonych usług medycznych oraz najwyższą troskę o zdrowie Pacjenta.



 

ISO 9001:2000

ISO 9001:2008

ISO 27001:2013

Certyfikat IQNet

Firma Ekologicznie i Społecznie Zaangażowana

Perła Europy

Firma z Jakością 2017

Godność Tytularnego Wiceprezesa RIG w Katowicach

Menedżer 25-lecia na Śląsku

Firma Roku 2016 w branży medycznej

Medal Solidarności Społecznej

Pierścień Patrioty

Firma Dobrze Widziana

Podziękowanie za pomoc w organizacji Gali - SOS Wioski Dziecięce oraz BusinessWoman&Life

Supermedicus 2016

Lider Multikultury

Złoty Certyfikat Rzetelności 2013, 2014, 2015, 2016

Firma Wiarygodna Finansowo 2016

Teraz Polska 2015 i 2016

Polish Business Queen

Solidna Firma 2015 i 2016

Solidny Pracodawca Roku 2016

Podziękowanie za pomoc w organizacji Turnieju Golfa

Lider Bezpieczeństwa Narodowego

Lider Ochrony Informacji Niejawnych wraz z szablą oficerską

Stawiamy na Jakość w Służbie Zdrowia 2015 i 2016

Wiarygodny Lider Biznesu

Kobieta Humanitas

Firma z Sercem

Międzynarodowy Sukces z Ludzką Twarzą

Cezar Śląskiego Biznesu 2014

Najwyższa jakość QI

Godność, Fukcja i Tytuł Mistrza Loży Nevada

3. miejsce w plebiscycie "50 najbardziej wpływowych kobiet woj. śląskiego

Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji - Kobieta Przedsiębiorcza

Miniatura Diamentowego Lauru

Europejski Rejestr Renomowanych

1. miejsce Czytelników i Internautów DZ w plebiscycie "50 najbardziej wpływowych kobiet woj. śląskiego"

Businesswoman Roku 2014

Kobieta Przedsiębiorcza Śląska

Centrum Medyczne 2015 i 2016

Nominacja Godło Liderów Jakości Centrów Medycznych 2014

Menedżer Rynku Zdrowia - placówki niepubliczne

Lider Ochrony Zdrowia 2014

Diament do Statuetki Cezara Śląskiego Biznesu

Firma roku w branży medycznej 2015

Firma Roku 2015 na Śląsku

Laur Innowacyjności w Ochronie Informacji

Rekomendacja Business Centre Club

Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji - Lider Społeczno-Gospodarczy

Złota Odznaka Honorowa za zasługi dla woj. śląskiego

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Firma z przyszłością

Medal Europejski 2015,2016,2017

Złoty Diament do Statuetki Cezara Śląskiego Biznesu 2017

Mistrz Loży Nevada - Chargé d’affaires en pied

Nominacja do kapituły - Pierścień Patrioty

 

 

.


Kod banera:

Inne z branży

[ zamknij ]

Opinie

i komentarze

Sprawdz moją strone profilową.Sam sprawdź lustra ł: Cieszę się, że odkryłem tę witrynka. Muszę podziękować zbyt te chwile za to cudowne czytanie! Zdecydowanie podobal mі sie kazdy drobny fragment i mam lekturę oznaczone, aby spojrzec dzięki nowe informacje ԝ stronie internetowej sieci Web. Moge na prostu powiedzieć, jak ulżуć, aby znaleźć kogoś, który tak naprawdę ᴡie, na temat czym mówią w sieci. Odpowiednio wiesz, jak doprowadzić рroblem do światłɑ i zrobić go ważnym. Ꭰużej liczby jednostek musi tօ przyjrzeć і zrozumieć tę historię. Τo zaskakujące, żе nie zaakceptować jesteś bardziej popularny, bowiem spośróⅾ pewnoścіą masz prezent. Bardzo dobra pisownia. Bez ԝątpliwości kocham tą stronę. Trzymać ѕię owego!
Zapraszam na moja stronę blog o wycieczkach: Artykuł genialny. Czekam na więcej
Zapraszam na moja stronę szafy Raumplus: Dobry, błyskotliwy, nowatorski - nic dodać, nic ująć. Oby więcej takich artykułów na stronach.
Zobacz geosyntetyki dachowe: Świetny artykuł. Interesujący, konkretny, życiowy. Nic dodać nic ująć.
A to moja strona doktorat: Zagadnienie nie zostało przedstawione w pełni, wiele elementów zostało pominiętych ale i tak uważam, że jest nieźle. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych:)

Dodaj

Twoją opinię

Zamknij

Ten serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. do celów reklamowych i statystycznych. Mogą stosować je też współpracujące z nami firmy - m.in. reklamodawcy.

W przeglądarce internetowej, w której otwierasz nasz serwis możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Korzystając z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.