Euro Renoma - to Twój prestiż i wyróżnienie. Europejski Rejestr Renomowanych przedsiębiorstw, firm, instytucji, urzędów, banków, placówek oświatowych, służby zdrowia, instytucji publicznych i organizacji.
certyfikat eurorenoma

Ostatnio

dołączyli

www. Marek Bak .info działający w branży Brak kategorii, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14677

przeczytaj więcej

AMSGrafix! działający w branży Pozostałe branże usług niematerialnych, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 12371

przeczytaj więcej

Kancelaria Adwokacka Eleonora Markowicz działający w branży Pozostałe branże usług niematerialnych, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 12354

przeczytaj więcej

Napisz

do nas


W celu weryfikacji nadawcy prosimy o przepisanie poniższego kodu w puste miejsce i zaakceptowanie go przyciskiem Wyślij.

 

Close

www. Marek Bak .info

Certyfikat:

ANC 14677

ważny do: 12 Wrzesień 2022 r.

kom: +48 696 36 45 17

www: http://marekbak.info/

e-mail: marek@marekbak.info


Pokaż certyfikat


Opis działalności firmy:

 

                   Marek Bak.info

 

 

 

 

Dane kontaktowe:


Telefon:
+48 696364517
Mail: 
marek@marekbak.info 

http://marekbak.info/


Inteligentni ludzie korzystają z tej opcji.
Etyka i uczciwość to fundamenty biznesu.

 

 

MarekBak.info  to firma, z ponad 25-letnią tradycją w zakresie współpracy między przedsiębiorstwami polskimi i firmami z Ameryki Łacińskiej,  takimi jak: Representatives, Agents, Distributors, Joint Ventures, Projects Development.

 

Jako „Business developer”, oferujemy dla Twojej organizacji możliwości rozwoju na rynku Ameryki Łacińskiej, wraz z następującymi aktywnościami:

 

• Poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z organizacjami (firmami, instytucjami, rządami) dla twojej firmy, w  tym samym obszarze biznesowym, aby przedstawić możliwości współpracy: Dystrybucja, Przedstawiciele, Agenci i Wspólne przedsięwzięcia.

 

• Kojarzenie firm: Organizujemy miejsca ekspozycji, sale wystawowe, Show Rooms z Twoimi katalogami, Broszurami, prospektami etc. i prezentacją aby dotrzeć do odpowiednich firm lub instytucji na terenie krajów Ameryki Łacińskiej.

 

• Posiadamy umowy z organizacjami przemysłowymi, izbami przemysłowymi i handlowymi, gdzie możemy promować lub informować o Twoich produktach, czy usługach.

 

• Organizujemy Twój udział w misjach handlowych i technologicznych w krajach Ameryki Łacińskiej,  tworzymy Agendy spotkań, wizyty i rozmowy z potencjalnymi partnerami czy też z potencjalnymi klientami.

 

• Organizujemy Twój udział w Międzynarodowych Targach

 

Market Intelligence i analiza rynku zgodnie z Twoimi wymaganiami i oczekiwaniami.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie współpracy z firmami niemieckimi, kanadyjskimi, francuskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.  And we are looking for your Business!


NASZE USŁUGI:


Organizujemy w wielu krajach:

• Show Rooms

• Business Matchmaking !

• Technical Meetings with International Experts

• Business Forums

• Trading (We import and export) and suport Logistics and Customs procedures.

 

Planujemy i organizujemy wszelkiego rodzaju misje (technologiczne, komercyjne, handlowe, zapoznawcze) międzynarodowe, czy to wizyty, spotkania, rozmowy w Ameryce Łacińskiej, czy też w innych krajach, organizujemy przeloty, zakwaterowania, wizyty na Uniwersytetach, w Centrach badań, dla firm i instytucji, pomagamy w nawiązaniu Aliansów Strategicznych, Partnerstw etc.

 


 

 

Prowadzimy szkolenia dla biznesu, handlowe, sprzedażowe, marketingowe.
Budujemy dla Ciebie długofalowe relacje biznesowe, handlowe czy sprzedażowe. Kongresy, konferencje, seminaria lub targi.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych środowiskach biznesowych i rozległą sieć kontaktów. 25 lat udanego biznesu w krajach wszystkich Ameryk. Przez 25 lat żyłem i prowadzilem różne firmy w Ameryce Południowej i Centralnej (śrokowej). Znam zwyczaje, mentalność, kulturę, język, żargony regionalne, gwarę i slangi. Wiem gdzie i jakie występują zagrożenia, a gdzie możemy posiadać przewagę i jakie atuty. 

 

Pozytywny wizerunek Twojej firmy.
Naiwązujemy dla Ciebie i Twojej firmy, solidne kontakty biznesowe, handlowe i komercyjne. Zdobywamy dla Ciebie i Twojej firmy, nowe rynki i terytoria.
Pomagam we wzmocnieniu działów handlowych, eksportowych, sprzedaży i marketingu.

Moje firmy to ponad 15 000 zadowolonych, szczęśliwych klientów (
B2B).

 

Nota biograficzna (Encyklopedia Solidarności)

 

  

 

 


Posiadam wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych środowiskach biznesowych i rozległą sieć kontaktów. 25 lat udanego biznesu w krajach  Ameryk (północna, środkowa, karaiby i południowa). Przez prawie 25 lat żyłem i prowadzilem różne firmy w Ameryce Południowej i Centralnej (środkowej). Znam zwyczaje, mentalność, kulturę, języki, żargony regionalne, gwarę i slangi. Wiem gdzie i jakie występują zagrożenia lub ryzyko, a gdzie możemy posiadać przewagę i atuty. Wiem gdzie i jak jesteśmy postrzegani, wiem na co zwracać uwagę.

 

Jestem uznanym specjalistą w zakresie komunikacji międzykulturowej i kultury biznesu Ameryki Łacińskiej.  Znam etykietę i protokoły obowiązujące w biznesie na tamtym terenie. Bardzo chętnie podzielę się moją wiedzą, i pomogę w konkwiście Nowego Świata.

 

Sprzedaż:

Nowe materialy dostępne są na stronie audio oraz video.

Jeśli w Twojej firmie potrzebne są zmiany, szkolenia, nowe spojrzenie i kreatywne podejście do zagadnień sprzedaży, wsparcie dzialu sprzedaży, etc., to zapraszam do kontaktu.

Etyka i uczciwość to fundamenty biznesu.


 

Eksport:

Tylko rozwój, ekspansja i zdobywanie nowych rynków jest wykładnią sukcesu. Służymy radą, pomocą, innowacyjnym podejściem do tematu.

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych środowiskach biznesowych i rozległą sieć kontaktów

 

 

Przygotowuje do:
- targów
- konferencji
- kongresów
- seminariów

Pomagam w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.
Pomagam w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i zdobywaniu nowych rynków.
Pomagam we wzmocnieniu działów handlowych, eksportowych, sprzedaży i marketingu.

 

 

 

  

 

 

Ameryka Łacińska:

Spośród wielu kontynentów, to właśnie Ameryka Łacińska i Południowa stanowi tę część świata, która jest bardzo otwarta na handel z innymi krajami. Dlatego też jest doskonałą propozycją dla wszystkich polskich przedsiębiorców, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty oraz stworzyć ogromną szansę dla rozwoju swojej działalności.

Ameryka Łacińska to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się światowych gospodarek, to obszar wielkich szans. Naszym Klientom i potencjalnym Klientom zapewniamy doradztwo w zakresie handlu zagranicznego, wymiany towarowej, baz dostawy (Incoterms), form płatności - zwłaszcza dla transakcji dotyczących wymiany handlowej import z krajów Ameryki Łacińskiej i eksport do krajów Ameryki Łacińskiej.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz sieć południowoamerykańskich partnerów gwarantujemy Państwu pakiet szkoleń i pełną gamę kompleksowych usług doradczych w zakresie obsługi eksportu i importu towarów do / z krajów Ameryki Łacińskiej oraz praktyczne - rzeczywiste dzialania by zaistnieć na rynkach Ameryki lacińskiej, ba! pomagamy je podbić!

Naszą misją i pasją jest pobudzenie zainteresowania polskich podmiotów gospodarczych współpracą z krajami Ameryki Łacińskiej i uświadomienia im, że współpraca z tym pięknym i wspanialym kontynentem, to najlepsza z możliwych inwestyycji. Gdyż to właśnie te kraje są najbardziej zainteresowane wymianą handlową z innymi państwami świata.

Wymiana gospodarcza z przedsiębiorcami z Ameryki Łacińskiej może mieć znaczny wpływ na sytuację gospodarczą wielu polskich firm, które zamierzają rozszerzyć swoją działalność o nowe rynki egzotyczne. Korzystając z doświadczenia, w znacznej mierze znamy realia i atmosferę stosunków handlowych w krajach Ameryki Południowej.

 

Hiszpańskojęzyczne: Argentyna, Chile, Urugwaj, Kolumbia, Ekwador, Peru, Wenezuela, Boliwia, Paragwaj, Gwatemala, Honduras, Kostaryka, Panama, Kuba, Nikaragua, Portoryko, Belize, Barbados, Dominikana, Salwador, Meksyk.

 

Portugalskojęzyczne: Brazylia.

 

Angielskojęzyczne: Jamajka, Grenada, Bahamy, Trynidad i Tobago, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyny, Saint Kitts i Nevis, Antigua i Barbuda, Dominika.

 

Francuskojęzyczne: Haitii oraz Gujana.

 

Holendrskojęzyczne: Gujana

Około
750 000 000 potencjalnych klientów.

 

Około 220 000 000 potencjalnych klientów - język portugalski.

 

Około 500 000 000 potencjalnych klientów - język hiszpański
 

 

 

 

 

.

 

.


Kod banera:
[ zamknij ]

Opinie

i komentarze

Zenobia Nowacka: 5 stycznia był tam bal dla pracowników biedronki . Piękny budynek . Wszystko oceniam na 6+ Jedzenie super . bardzo smaczne . . Obsługa 1 klasa . Wszystko na wysokim poziomie . . Miejsce warte polecenia .
Sprawdz moją strone profilową.Sam sprawdź lustra ł: Cieszę się, że odkryłem tę witrynka. Muszę podziękować zbyt te chwile za to cudowne czytanie! Zdecydowanie podobal mі sie kazdy drobny fragment i mam lekturę oznaczone, aby spojrzec dzięki nowe informacje ԝ stronie internetowej sieci Web. Moge na prostu powiedzieć, jak ulżуć, aby znaleźć kogoś, który tak naprawdę ᴡie, na temat czym mówią w sieci. Odpowiednio wiesz, jak doprowadzić рroblem do światłɑ i zrobić go ważnym. Ꭰużej liczby jednostek musi tօ przyjrzeć і zrozumieć tę historię. Τo zaskakujące, żе nie zaakceptować jesteś bardziej popularny, bowiem spośróⅾ pewnoścіą masz prezent. Bardzo dobra pisownia. Bez ԝątpliwości kocham tą stronę. Trzymać ѕię owego!
Zapraszam na moja stronę blog o wycieczkach: Artykuł genialny. Czekam na więcej
Zapraszam na moja stronę szafy Raumplus: Dobry, błyskotliwy, nowatorski - nic dodać, nic ująć. Oby więcej takich artykułów na stronach.
Zobacz geosyntetyki dachowe: Świetny artykuł. Interesujący, konkretny, życiowy. Nic dodać nic ująć.

Dodaj

Twoją opinię

Zamknij

Ten serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. do celów reklamowych i statystycznych. Mogą stosować je też współpracujące z nami firmy - m.in. reklamodawcy.

W przeglądarce internetowej, w której otwierasz nasz serwis możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Korzystając z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.