Euro Renoma - to Twój prestiż i wyróżnienie. Europejski Rejestr Renomowanych przedsiębiorstw, firm, instytucji, urzędów, banków, placówek oświatowych, służby zdrowia, instytucji publicznych i organizacji.
certyfikat eurorenoma

Ostatnio

dołączyli

F H U AMJM - Andrzej Żelazko - Klimatyzacja Mobilna - Żelazko Auto-Serwis działający w branży Transport, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14723

przeczytaj więcej

Jarosławska Fundacja POMOCNA DŁOŃ działający w branży Organizacje (polityczne, związki zawodowe, inne), dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14697

przeczytaj więcej

www. Marek Bak .info działający w branży Brak kategorii, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14677

przeczytaj więcej

Napisz

do nas


W celu weryfikacji nadawcy prosimy o przepisanie poniższego kodu w puste miejsce i zaakceptowanie go przyciskiem Wyślij.

 

Close

OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.

Certyfikat:

ANC 14291

ważny do: 11 Październik 2019 r.

województwo: podkarpackie

data wpisu do rejestru: 10.10.2013

miejscowość: Dębica

kod: 39-200

ulica: Nagawczyna 109 c

fax: 146803265

telefon: 146803200

www: olimp-labs.com

NIP: 8722076235

REGON: 691532279

e-mail: h.ciesla@olimp-labs.com


Pokaż certyfikat


Opis działalności firmy:

 

księga znaku Olimp Labs

 

 

 

Olimp Laboratories

Olimp Laboratories Sp. z o.o. jest polską firmą farmaceutyczną założoną w 1990 roku. Spółka prowadzi działalność w ramach Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzą Nutrifarm Sp. z o.o. oraz Olimp Laboratories GmbH w Niemczech.

W ramach wieloletniej strategii rozwoju prac badawczych w sierpniu 2015 r. Spółka Olimp Laboratories oddała do użytku Ośrodek Badawczo-Rozwojowy - jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie w branży suplementów diety i farmaceutyków. Tylko w ostatnich 10 latach Grupa Kapitałowa Olimp – Nutrifarm zainwestowała w nowe technologie i rozwój 315 mln zł.

 

firma olimp laboratories obr

 

Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój możliwa jest produkcja farmaceutyków najwyższej jakości i w konsekwencji pozwalających dbać o zdrowie Klienta w najlepszy możliwy sposób. 

Dbałość o jakość i bezpieczeństwo produkowanych preparatów firma została doceniona również za granicą, uzyskując status przedsiębiorstwa międzynarodowego, którego produkty eksportowane są do ponad 70 państw.

 

Misją firmy jest zapewnienie Klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Jej realizacja możliwa jest dzięki rozwojowi współpracy naukowej z uniwersytetami i ośrodkami badawczymi a także ciągłym inwestycjom w zaplecze technologiczne. Olimp Labs stale zwiększa swój potencjał naukowo – badawczy umożliwiający produkcję prawdziwie skutecznych i innowacyjnych farmaceutyków.

 

 

 


Produkty

Oferowane przez Olimp Laboratories produkty skierowane są zarówno do osób dbających o ogólną kondycję zdrowotną, jak również do osób, które chcą wzbogacić swoją dietę o witaminy oraz makro i mikroelementy w szczególności w ramach ich niedoboru w organizmie.

 

Misja


Misją naszej firmy jest zapewnienie Państwu lepszego komfortu życia, mocy zdrowia witalności

W trosce o Państwa zdrowie:

 • produkujemy preparaty najwyższej jakości w oparciu o wyselekcjonowane surowce i najnowocześniejsze technologie;
 • pracujemy z pasją i zaangażowaniem, aby stać się Państwa zaufanym partnerem;
 • każde nasze działanie ma na celu zapewnienie Państwu pełnej satysfakcji z zakupu;
 • systematycznie prowadzimy badania i analizy naukowe w naszych laboratoriach, które wyposażone są w sprzęt o najwyższych standardach;
 • dbamy o dobrą kondycję finansową, aby zapewnić ciągły i dynamiczny rozwój firmy;
 • staramy się zapewnić naszym pracownikom bardzo dobre warunki zatrudnienia, aby umożliwić im stały rozwój, dzięki czemu zmotywowani do pracy są dumni z sukcesów firmy;
 • czynnie bierzemy udział w życiu społecznym naszego regionu;
 • troszczymy się o środowisko naturalne w pełni przestrzegając przepisy o jego ochronie;
 • nieustannie dążymy do doskonałości w oparciu o etyczne i prawne zasady postępowania.

 

 

Jakość


Jakość jest pojęciem leżącym u podstaw całej koncepcji biznesowej definiującej Olimp Laboratories. Zdajemy sobie sprawę, że tylko bezwzględne przestrzeganie surowych norm jakościowych jest w stanie zapewnić pełną satysfakcję naszych klientów oraz prawidłowy rozwój całego przedsiębiorstwa.

 


Dlatego też:
 • Szczegółowymi kontrolami obejmujemy całość procesu produkcyjnego – począwszy od zakupu surowców i opakowań, poprzez produkcję, magazynowanie oraz transport.
 • Systematycznie doskonalimy wszystkie etapy produkcji poprzez zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych.
 • Nasi dostawcy poddawani są  procedurze selekcji.
 • Nie opieramy się tylko na certyfikatach dostawców dlatego surowce poddajemy dodatkowym badaniom.
 • Stale monitorujemy potrzeby i oczekiwania klientów aby na bieżąco dostosowywać do nich naszą ofertę.
 • Wszystkich naszych pracowników obejmujemy programem systematycznych szkoleń, aby zapewnić stały wzrost ich kwalifikacji.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość każdego z naszych produktów poprzez spełnianie wymagań prawa polskiego oraz powszechnie stosowanych standardów europejskich.


ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ I BEZPIECZEŃSTWEM ŻYWNOŚCI


Głównym narzędziem prowadzonej przez spółkę polityki jakości jest Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności. System zarządzania jakością jest oparty na wdrożonych systemach: PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-EN ISO 22000: 2006 (w tym zasadyHACCP) Nasza firma jako jedna z pierwszych w Polsce, uzyskała certyfikat zgodności z wymaganiami normy PN-EN ISO 22000:2006 w zakresie: „Projektowanie, produkcja, dystrybucja i marketing środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz suplementów diety w formie kapsułek, tabletek, koncentratów w proszku i napojów”. Podstawowym zadaniem tego systemu jest zapewnienie, że w łańcuchu żywnościowym (począwszy od produkcji surowca, transport, produkcję gotowego produktu, aż po Konsumenta) nie wystąpią słabe elementy, w których może dojść do wprowadzenia zagrożenia bezpieczeństwa żywności.


praktyce zintegrowany system zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności oznacza, iż:
 • każdy pracownik jest zaangażowany w uzyskanie właściwej jakości produktów;
 • współpracują Państwo z wykwalifikowaną kadrą, objętą programem systematycznych szkoleń;
 • dostawcy podlegają klasyfikacji wg kryterium systemu zapewnienia jakości;
 • dla zapewnienia odpowiedniej jakości wyrobu system jest wdrażany, utrzymywany i weryfikowany na każdym etapie jego wytwarzania (począwszy od zakupu surowców, opakowań, poprzez produkcję, kontrolę jakości, magazynowanie, dystrybucję, skończywszy nasprzedaży);
 • system jest nadzorowany i kontrolowany poprzez audyty zewnętrzne i wewnętrzne oraz coroczny przegląd systemów przez Kierownictwo Firmy;
 • badaniom czystości mikrobiologicznej podlega każda partia surowców oraz każda partia wyrobu gotowego;
 • kontrola jakości obejmuje ocenę surowców, półproduktów na kolejnych etapach produkcji oraz jakości wyrobów gotowych.

Wszystkie wyżej opisane działania prowadzone są celem uzyskania jak najwyżej jakości produktów oraz satysfakcji Klientów. Misją firmy jest stałe wychodzenie naprzeciw wymaganiom Klientów a także przewidywanie ich przyszłych oczekiwań.

Zarząd Olimp Laboratories

 

 

Kontakt

 

 
OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.
Nagawczyna 109 c
39-200 Dębica


Centrala:  
+ 48 14 680 32 00

Fax:     
+48 14 680 32 65

.


Certyfikaty:

 

Nagrody i certyfikaty

Jakość produktów Olimp Laboratories została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami, nie tylko instytucji certyfikujących czy monitorujących rynek, ale także tymi nadawanymi przez środowisko naukowe i konsumentów.

Olimp Laboratories jako jedna z pierwszych firm w Polsce uzyskała certyfikat zgodności z wymaganiami normy PN-EN ISO 22000:2006 w zakresie projektowania, produkcji, dystrybucji i marketingu środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz suplementów diety w formie kapsułek, tabletek, koncentratów w proszku i napojów.

Wdrożone systemy są wciąż udoskonalane, co potwierdzają certyfikaty uzyskane w kolejnych latach na podstawie audytów przeprowadzonych przez zewnętrzne jednostki certyfikujące.

Firma Olimp Laboratories otrzymywała też m. in. nagrody: Jakość roku, Nagroda Profesorów Farmacji, Złoty OTIS, Najwyższa Jakość - Quality International, Euro Partner, Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu czy Unijne Perły Podkarpacia.

Nagrody i certyfikaty

Nagrody dla firmy

 

 

ISO 22000:2005, ISO 9001:2015

28.05.2018

Z przyjemnością informujemy, że w ramach cyklicznych, zewnętrznych  audytów  jednostki certyfikującej Zakładu Systemów Jakości i Zarządzania, potwierdzających zgodność naszego systemu zarządzania jakością  z normami ISO...

 

Certyfikat dla Systemu Zarządzania

27.10.2017

Mamy przyjemność poinformować, że TUV NORD POLSKA - Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego, przyznało firmie Olimp Laboratories certyfikat dla Systemu Zarządzania. 

 

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI

07.07.2016

Miło nam poinformować, że międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Creditreform wyróżniła firmę Olimp Laboratories Certyfikatem Wiarygodności za bardzo dobrą zdolność płatniczą.

 

ISO 9001:2008, ISO 22000:2005

13.03.2015

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w ramach cyklicznych, zewnętrznych  auditów  jednostki certyfikującej Zakładu Systemów Jakości i Zarządzania

 

Olimp Laboratories w gronie 15 firm z całej Polski nagrodzonych nagrodą główną programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2017.

05.12.2017

Wielka Gala Finałowa jubileuszowej, XX edycji konkursu do którego zgłosiło się w tym roku ponad 300 firm odbyła się 24 listopada w warszawskim EXPO XXI.

 

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku 2015 dla Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Olimp Laboratories Sp. z o.o. Dębica - Pustynia

04.07.2016

Z dumą informujemy, iż inwestycja firmy Olimp Laboratories - Ośrodek Badawczo - Rozwojowy zlokalizowany w miejscowości Pustynia otrzymał prestiżową nagrodę II stopnia w konkursie Budowa Roku organizowanym przez PZITB.

 

Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2017

04.07.2016

Mamy przyjemność poinformować, że firma Olimp Laboratories otrzymała certyfikat "Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego" przyznawany przez Izbę Przemysłowo - Handlową w Rzeszowie.

 

Jakość roku dla Gold-Vit complex

29.04.2016

Z przyjemnością informujemy, iż preparat Gold-Vit complex został nagrodzony prestiżowym certyfikatem „Jakość roku”.

 

Produkt Roku 2015 dla Chela-Mag B6®, Therm Line® oraz Gold Omega 3®

12.01.2016

Preparaty Chela-Mag B6®, Therm Line® oraz Gold Omega 3® firmy Olimp Laboratories  kolejny raz docenili farmaceuci, uznając je za najbardziej godne polecenia pacjentom.

 

ODPORMAX wyróżniony w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2015

12.01.2016

Najwyższa jakość, skuteczność oraz innowacyjność preparatu Odpormax została wyróżniona w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza.

 

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2015

12.01.2016

Firma Olimp Laboratories po raz kolejny została laureatem konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza. Wyróżnienie otrzymała w kategorii dużych firm.

 

Przedsiębiorstwo Fair Play 2014

29.12.2014

Firma Olimp Laboratories Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2014 oraz Brązowy Laur.

 

Nutramil wyróżniony w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2014

14.11.2014

Najwyższa jakość i skuteczność preparatu Nutramil została wyróżniona w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza.


Kod banera:

Inne z branży

[ zamknij ]

Opinie

i komentarze

Sprawdz moją strone profilową.Sam sprawdź lustra ł: Cieszę się, że odkryłem tę witrynka. Muszę podziękować zbyt te chwile za to cudowne czytanie! Zdecydowanie podobal mі sie kazdy drobny fragment i mam lekturę oznaczone, aby spojrzec dzięki nowe informacje ԝ stronie internetowej sieci Web. Moge na prostu powiedzieć, jak ulżуć, aby znaleźć kogoś, który tak naprawdę ᴡie, na temat czym mówią w sieci. Odpowiednio wiesz, jak doprowadzić рroblem do światłɑ i zrobić go ważnym. Ꭰużej liczby jednostek musi tօ przyjrzeć і zrozumieć tę historię. Τo zaskakujące, żе nie zaakceptować jesteś bardziej popularny, bowiem spośróⅾ pewnoścіą masz prezent. Bardzo dobra pisownia. Bez ԝątpliwości kocham tą stronę. Trzymać ѕię owego!
Zapraszam na moja stronę blog o wycieczkach: Artykuł genialny. Czekam na więcej
Zapraszam na moja stronę szafy Raumplus: Dobry, błyskotliwy, nowatorski - nic dodać, nic ująć. Oby więcej takich artykułów na stronach.
Zobacz geosyntetyki dachowe: Świetny artykuł. Interesujący, konkretny, życiowy. Nic dodać nic ująć.
A to moja strona doktorat: Zagadnienie nie zostało przedstawione w pełni, wiele elementów zostało pominiętych ale i tak uważam, że jest nieźle. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych:)

Dodaj

Twoją opinię

Zamknij

Ten serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. do celów reklamowych i statystycznych. Mogą stosować je też współpracujące z nami firmy - m.in. reklamodawcy.

W przeglądarce internetowej, w której otwierasz nasz serwis możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Korzystając z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.