Euro Renoma - to Twój prestiż i wyróżnienie. Europejski Rejestr Renomowanych przedsiębiorstw, firm, instytucji, urzędów, banków, placówek oświatowych, służby zdrowia, instytucji publicznych i organizacji.
certyfikat eurorenoma

Ostatnio

dołączyli

F H U AMJM - Andrzej Żelazko - Klimatyzacja Mobilna - Żelazko Auto-Serwis działający w branży Transport, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14723

przeczytaj więcej

Jarosławska Fundacja POMOCNA DŁOŃ działający w branży Organizacje (polityczne, związki zawodowe, inne), dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14697

przeczytaj więcej

www. Marek Bak .info działający w branży Brak kategorii, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14677

przeczytaj więcej

Napisz

do nas


W celu weryfikacji nadawcy prosimy o przepisanie poniższego kodu w puste miejsce i zaakceptowanie go przyciskiem Wyślij.

 

Close

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe HEGAM Henryk Gamza

Certyfikat:

ANC 14463

ważny do: 15 Czerwiec 2019 r.

branża: Pozostałe gałęzie produkcji materialnej

województwo: śląskie

data wpisu do rejestru: 23.01.2014

miejscowość: Kamienica Śląska

kod: 42-287

ulica: Mokra 1

kom: 602873290

telefon: 34/3579569

www: hegam.pl

NIP: 5751319845

REGON: 151548420

e-mail: kamil-444@o2.pl


Pokaż certyfikat


Opis działalności firmy:

 

 Hegam – urządzenia do produckji zniczy, świec i lampionów

 

 

Oferta

Firma HEGAM założona została w roku 1994 jako firma rodzinna. Jest firmą zajmującą się produkcją maszyn do produkcji świec i zniczy oraz ich serwisowaniem. Każdy kto chce zająć się tą dziedziną działalności może liczyć na wsparcie techniczne z naszej strony.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne maszyny do produkcji świec, zniczy oraz lampionów. Urządzenia oraz linie produkcyjne Hegam znajdują miejsce u czołowych producentów przemysłu zniczowo-świecarskiego w całym kraju jak również na terenie Unii Europejskiej.

Podążając za trendami poszerzyliśmy naszą ofertę dodatkowo o produckję nowoczesnych kotłów centralnego ogrzewania. Nasze piece są gwarancją wysokiej sprawności, twałości na lata oraz niskiej emisji spalin.

 

Współpraca z nami to:

  • szeroki wybór urządzeń do produkcji zniczy/świec,
  • elastyczne warunki współpracy
  • dogodne warunki cenowe
  • doradztwo w zakresie eksplaotacji produkowanych przez nas maszyn,
  • serwis urządzeń Hegam.
 

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie są gwarancją udanej współpracy nie tylko podczas zakupu ale również w okresie eksploatacji naszych urządzeń do produkcji świec, zniczy oraz lampionów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą urządzeń do produkcji świec i zniczy oraz nowoczesnych kotłów centralnego ogrzewania.

Z poważaniem
Henryk Gamza

 

OFERTA


 

 

prasa ręczna linia produkcyjna/  piece / zestaw do zalewania
prasa do wyprasek / linia do produkcji świec stołowych, stożkowych i półkręconych


Prasa ręczna mimośrodowa na gorąco

- gniazda o wymiarach 45mm, 55mm, 62mm
-wysokość prasowanych wkładów 20 cm
-wydajność 400sztuk/godz.
- zasilanie 230V
- prasuje wszystkie rodzaje granulatów


Istnieje możliwość zakupu całej linii produkcyjnej do wykonywania zniczy. Linia składa się z pieca do topienia mas i granulatów, prasy do produkcji wyprasek, sprzętu do zalewania zniczy, pistoletu do naklejania ozdób, sprężarki z pistoletem do malowania szkła, sprzętu do pakowania w zgrzewki.

Zapewniamy  kompleksowe szkolenie i zabezpieczenie wmateriały i surowce.

Posiadamy również kompletną linię do produkcji świec stołowych

 

 

Linia do produkcji zniczy. 
W skład kpl. Wchodzi: 

1. Piec do topienia mas stałych, granulatów, komponentów jest to piec na paliwa stałe np. węgiel, drzewo, papier itp. (rys. nr 3)
Zaletą tych piecy jest krótki czas topienia surowców ok. 25 min. a co za tym idzie niski koszt Na życzenie istnieje możliwość zamówienia pieca do topienia elektrycznego o dowolnej pojemności równie z płaszczami olejowymi i pompami hydraulicznymi do zalewania. 

2. Prasa do produkcji wkładów zniczowych na ciepło (rys.nr 4), którą można prasować wkłady o średnicy 45mm, 55mm, 62mm z wymiennymi tulejami do wysokości prasowania 220mm. 
Jest to prasa mimośrodowa ręczna o wydajności 400 szt./h dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki plastikowej na tłokach można prasować wszystkie rodzaje granulatów. Zasilana jest energią 230V posiada małe gabaryty niskie zużycie energii bardzo cicha w pracy szybkie przestawienie na inny rozmiar czy średnicę ok. 5 min. Można również na tej prasie wykonać świece prasowane tzw. klubowe, zapachowe i ozdobne tak jak to widać na zdjęciu. 

3. Pistolet na wkładki termo topliwe do naklejania aplikacji na szkle i plastiku o bardzo dużej wydajności (nie kapiący). (rys. nr 2)

4. Lejek z dozownikiem do zalewania zniczy zalewanych wkładów olejowych tub zalewanych i innych. Wydajność ok. 2000 szt./8h zaleta to niski koszt w stosunku do urządzeń zalewających. (rys nr 5)

5. Zestaw do malowania szkła. W skład zestawu wchodzi: sprężarka, o parametrach ściśle dopasowanych do potrzeb specjalnego pistoletu który również jest w zestawie wydajność ok. 14000 szt. szkła /10h. (rys. nr 6)

6. Sprzęt do pakowania wyrobów gotowych w zgrzewki folię termokurczliwą (rys. nr 7) zaletą tego urządzenia jest to że pakuje się wszystkie wyroby nie tylko zniczowe a zużycie energii to tylko 2 KW. Wydajność ok. 70 paczek/h średnio po 10 szt. w paczce. 
Do wyżej wymienionego zestawu wchodzi również specjalistyczne szkolenie na temat produkcji i cała technologia istnieje również dostarczenie materiałów i surowców do Państwa na miejsce co daje duży komfort i udogodnienie przez producentów materiałów do produkcji (cały kraj) których wskażę. Co do sprzedaży wyrobów gotowych przedstawię również cały marketing na ten temat. 

Wszystkie urządzenia są nowe posiadające roczną gwarancję i wszystkie wymagane certyfikaty. Istnieje również serwis pogwarancyjny świadczący usługi i naprawy oraz wykonawstwo urządzeń zleconych. Wszystkie problemy związane z produkcją zniczy można konsultować i rozwiązywać w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszej firmy. Wystawiamy również fakturę VAT. Dla osób bezrobotnych, młodych chcących rozpoczęć własną działalność gospodarczą wystawiam specyfikację dla Urzędów Pracy do biznes planu aby uzyskać środki ok. 12000 tyś. zł. bezzwrotnej pożyczki na zakup wyżej wymienionych urządzeń. Jest to szczególnie polecany zestaw dla tego typu osób jak również dla firm rozszerzających swoją działalność. Polecamy również kpl. Linię do produkcji świec stołowych, stoczkowych, półkręconych, figurowych jak również wszelką konsultację w tym zakresie. Jeżeli Państwo macie pytania proszę dzwonić pod nr. telefonu 602-873-290.

  

 1. Piec do topienia parafin służących do zalewania zniczy. 
Piec jest do sprzedaży w dwóch opcjach z pompą, wężami i pistoletem do zalewania jak również bez pompy wtedy cena jest niższa. Piec jest z podwójnym płaszczem olejowym lub wodnym dzięki czemu odbywa się bardzo szybkie topienie surowca. Jego poj. wsadowa to 400l, moc pieca 8KW przy pełnej mocy i 4KW przy połowie mocy, zasilanie 400V posiada wszystkie wymagane zabezpieczenia elektryczne, jest piecem przewoźnym na kółkach z dobrą izolacją termiczną. W przypadku pytań proszę dzwonić pod nr tel. 602-873-290. Zdjęcia od nr 8 do nr 112. Piec do topienia parafin służących do zalewania zniczy.
Piec jest z podwójnym płaszczem olejowym lub wodnym dzięki czemu odbywa się bardzo szybkie topienie surowca. Jego poj. wsadowa to 100l, moc pieca 3,6KW zasilany jest napięciem 230V może również pracować na 400V posiada wszystkie wymagane zabezpieczenia elektryczne dokumentację DTR. Piec może również współpracować z pompą elektryczną do zalewania zniczy którą również u mnie można zakupić. W przypadku pytań proszę dzwonić pod nr tel. 602-873-290. Zdjęcie nr 16 3. Prasa do produkcji wyprasek parafinowych z granulatu, przeznaczonych do wyrobu wkładów zniczowych. 
Jest to prasa ręczna mimośrodowa z grzanymi tulejami zasilana jest energią 230V posiada trzy średnice tulei wydajność 400 szt./h można również prasować świece grube, zapachowe wysokość prasowanych wyprasek 22 cm. Dzięki zastosowaniu specjalnej plastikowej powłoki na tłokach można tą prasą prasować wypraski z granulatów gorszej jakości. Jest prasą cichą energio-oszczędną bo zużycie prądu nie przekracza 1 KW na dzień prasa posiada roczną gwarancję serwis pogwarancyjny i doradztwo w zakresie obsługi i technologii produkcji wkładów zniczowych. Wszelkie ewentualne pytania kierować pod nr. Tel. 602-873-290. Zdjęcia od nr 13 do nr 15 

  

Kompletny zestaw przeznaczony do zalewania zniczy kubków tub maszyn świecarskich i form figurowych. W skład zestawu wchodzi pompa hydrauliczna z silnikiem wraz z przewodami o długości 6 m oraz pistoletem dozującym wydajność ok. 800 szt/h zalanych zniczy średniej wielkości. Nadaje się do zaadoptowania do posiadających piecy lub innych topialników. Zasilanie 230V lub 400V. Urządzenie posiada roczną gwarancję, serwis pogwarancyjny. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod nr. Telefonu 602-873-290 

 

 

 

Prasa pneumatyczna do produkcji wyprasek 

Srednice 45mm, 55mm, 62mm
Wydajność 1600szt/h
Podgrzewane tuleje
Półautomat

 

 

 

Linia do produkcji świec stożkowych, stołowych i pół kręconych 

Mam do zaoferowania kpl. linię do produkcji świec stożkowych, stołowych, półkręconych. Są to urządzenia nowe na gwarancji.

W skład zestawu wchodzi:
1.Maszyna do produkcji świec stożkowych kpl.
2.Maszyna do produkcji świec stołowych (dł. świec regulowana od 10mm do 260mm)
3.Nawijarka do szpulek
4.Urządzenie do barwienia i robienia świec pół kręconych
5.Obcinarka do końcówek świec
W cenę kompletu wchodzi również cała technologia produkcji i obsługa maszyn.
Jest możliwość dokupienia pieca do topienia parafin z podwójnym płaszczem olejowo wodnym o poj. 100L za dodatkową opłatą. (zdjęcie nr. 16).

 

 

 

 

Kontakt

 

P.P.U.H. HEGAM
Henryk GAMZA

42-287 Kamienica Śląska
ul. Mokra 1

tel./fax  034 357-95-69

tel.kom.   602 873290

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą  - prosimy o kontakt telefoniczny lub na adres e-mail kamil-444@o2.pl
 

Galeria

 


.


Kod banera:

Inne z branży

[ zamknij ]

Opinie

i komentarze

Sprawdz moją strone profilową.Sam sprawdź lustra ł: Cieszę się, że odkryłem tę witrynka. Muszę podziękować zbyt te chwile za to cudowne czytanie! Zdecydowanie podobal mі sie kazdy drobny fragment i mam lekturę oznaczone, aby spojrzec dzięki nowe informacje ԝ stronie internetowej sieci Web. Moge na prostu powiedzieć, jak ulżуć, aby znaleźć kogoś, który tak naprawdę ᴡie, na temat czym mówią w sieci. Odpowiednio wiesz, jak doprowadzić рroblem do światłɑ i zrobić go ważnym. Ꭰużej liczby jednostek musi tօ przyjrzeć і zrozumieć tę historię. Τo zaskakujące, żе nie zaakceptować jesteś bardziej popularny, bowiem spośróⅾ pewnoścіą masz prezent. Bardzo dobra pisownia. Bez ԝątpliwości kocham tą stronę. Trzymać ѕię owego!
Zapraszam na moja stronę blog o wycieczkach: Artykuł genialny. Czekam na więcej
Zapraszam na moja stronę szafy Raumplus: Dobry, błyskotliwy, nowatorski - nic dodać, nic ująć. Oby więcej takich artykułów na stronach.
Zobacz geosyntetyki dachowe: Świetny artykuł. Interesujący, konkretny, życiowy. Nic dodać nic ująć.
A to moja strona doktorat: Zagadnienie nie zostało przedstawione w pełni, wiele elementów zostało pominiętych ale i tak uważam, że jest nieźle. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych:)

Dodaj

Twoją opinię

Zamknij

Ten serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. do celów reklamowych i statystycznych. Mogą stosować je też współpracujące z nami firmy - m.in. reklamodawcy.

W przeglądarce internetowej, w której otwierasz nasz serwis możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Korzystając z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.