Euro Renoma - to Twój prestiż i wyróżnienie. Europejski Rejestr Renomowanych przedsiębiorstw, firm, instytucji, urzędów, banków, placówek oświatowych, służby zdrowia, instytucji publicznych i organizacji.
certyfikat eurorenoma

Ostatnio

dołączyli

www. Marek Bak .info działający w branży Brak kategorii, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14677

przeczytaj więcej

FAMAD Fabryka Maszyn i Urządzeń Przemysłowych Sp. z o.o. działający w branży Przemysł, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14353

przeczytaj więcej

Sieć Pizzerii Biesiadowo działający w branży Hotelarstwo, gastronomia, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 13759

przeczytaj więcej

Napisz

do nas


W celu weryfikacji nadawcy prosimy o przepisanie poniższego kodu w puste miejsce i zaakceptowanie go przyciskiem Wyślij.

 

Close

Sieć Pizzerii Biesiadowo

Certyfikat:

ANC 13759

ważny do: 14 Maj 2022 r.

branża: Hotelarstwo, gastronomia

województwo: łódzkie

data wpisu do rejestru: 14.05.2013

miejscowość: Dalików

kod: 99-205

ulica: Złotniki 11

telefon: 43 822 02 11

www: www.biesiadowo.pl

NIP: 7261012365

REGON: 470905330

e-mail: w.godunski@wojtex.net


Pokaż certyfikat


Opis działalności firmy:

 

 

 


Początki historii firmy PPHU „Wojtex”, związanej z siecią pizzerii, sięgają 2007 roku, kiedy to otworzyliśmy pierwszą pizzerię Biesiadowo w Aleksandrowie Łódzkim. Mięliśmy salę na 200 miejsc siedzących, ale czasem zdarzało się, że klienci czekali na wolny stolik. Nasz lokal zwrócił uwagę osób, które także chciały otworzyć taką samą pizzerię. Powstało pięć nowych lokali w Łodzi, które były uruchomione przez zewnętrznych inwestorów z naszą pomocą. Jednak nadal nie był to jeszcze etap franczyzy.

O firmie


Zauważywszy szybki rozwój naszych pizzerii, postanowiliśmy otworzyć specjalistyczną hurtownię, która zaopatrywała nasze lokale w artykuły niezbędne do wyrobu pizzy. Wtedy podjęliśmy decyzję w sprawie franczyzy, m.in. po to, aby stworzyć sieć i obniżyć koszty funkcjonowania hurtowni. Dzięki temu mogliśmy negocjować warunki zaopatrzenia z dostawcami. Gdy przedstawiliśmy ofertę, nastąpił szybki rozwój naszej sieci. W 2009 roku otworzyliśmy 30 pizzerii, obecnie mamy blisko 100 lokali. 

Pizzerie Biesiadowo działają w systemie franczyzowym od końca 2008 roku. Lokale naszej sieci znajdują się w większości regionów Polski. Aktualnie poszukujemy Franczyzobiorców na terenie Polski, a także Masterfranczyzobiorców poza granicami naszego kraju. 

Dzięki naszym klientom zostaliśmy wyróżnieni wieloma nagrodami takimi jak: Laur Konsumenta jako odkrycie 2010 roku, Złoty Certyfikat Rzetelności oraz Jakość Roku 2011.

 

Biesiadowo

Biesiadowo jest jedyną siecią pizzerii w Polsce, o bezkonkurencyjnych warunkach rozpoczęcia współpracy. Tylko my proponujemy start bez opłaty licencyjnej, koszty adaptacji lokalu są znacznie niższe niż u konkurencji, opłata franczyzowa jest bardzo niska, wynosi 1000 zł netto, co pozwala naszym partnerom na bardzo szybki zwrot kosztów inwestycyjnych. Lokal o powierzchni 70-80 m2 można otworzyć już za kwotę 45 000 zł, oczywiście wszystko zależy od stanu technicznego lokalu, który chcemy zaadoptować, jako pizzerię.

 

 

Sieć Pizzerii Piramid Pizza z logo w kształcie odwróconej piramidy.
Ta marka jest obecna na rynku polskim od 2010 roku. Wystrój lokali utrzymany jest w egipskiej stylistyce. W menu poza pizzą proponujemy tradycyjne dania kuchni egipskiej.

 

 

Pierwszą pizzerię otworzyliśmy w 2007 roku w Aleksandrowie Łódzkim. Nasz lokal cieszył się olbrzymim powodzeniem i przyciągał dużą grupę klientów. 


Mieliśmy salę na 200 miejsc siedzących, ale czasami zdarzało się, że klienci czekali na wolny stolik. Nasz lokal zwrócił uwagę osób, które chciały także otworzyć taką samą pizzerię. Powstało pięć nowych lokali w Łodzi, które były uruchomione przez zewnętrznych inwestorów z naszą pomocą. Nadal nie był to jeszcze etap franczyzy. Zauważyliśmy szybki rozwój naszych pizzerii. Postanowiliśmy otworzyć specjalistyczną hurtownię, która zaopatrywała w niezbędne artykuły do wyrobu pizzy nasze lokale. Wtedy podjęliśmy decyzję w sprawie franczyzy, m.in. po to, aby stworzyć sieć i obniżyć koszta funkcjonowania hurtowni. Dzięki temu mogliśmy negocjować warunki zaopatrzenia z dostawcami. Gdy przedstawiliśmy ofertę, nastąpił szybki rozwój naszej sieci. W 2009 roku otworzyliśmy 30 pizzerii, a w 2010 kolejne 30. 


Charakterystyczną cechą naszej sieci jest to, że w każdym lokalu jest taki sam wystrój, który nawiązuje do polskiej tradycji i przypomina polską chatę. 


Popularność zyskaliśmy też dzięki wprowadzeniu do naszych lokali pizzy w rozmiarze 57 cm. Dzięki temu, że nasza hurtownia zaopatruje wszystkie lokale, w każdym z nich jest ten sam smak. 


Pizzerie Biesiadowo działają w systemie franczyzowym od końca 2008 roku. Lokale naszej sieci są w większości regionów Polski. Aktualnie poszukujemy Franczyzobiorców na terenie Polski, a także Masterfranczyzobiorców poza granicami naszego kraju. 


Dzięki naszym klientom zostaliśmy wyróżnieni wieloma nagrodami takimi jak: Laur Konsumenta jako odkrycie 2010 roku, Złoty Certyfikat Rzetelności oraz Jakość Roku 2011.

 

 

FRANCZYZA

Jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się siecią pizzerii. Popularność zyskaliśmy dzięki mega wielkiej Obecnie jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się sieci gastronomicznych  w Polsce . Popularność zyskaliśmy dzięki mega wielkiej pysznej pizzy o średnicy 57 cm serwowanej w naszych lokalach. Posiadamy najkorzystniejszy w Polsce system franczyzowy. Franczyzobiorca we własny lokal inwestuje od 42 000 zł, dzięki czemu inwestycja ma szanse zwrócić się błyskawicznie.  Franczyzobiorcy, którzy jako pierwsi otworzyli lokale w naszej sieci, posiadają już kolejne swoje lokale, co dowodzi, że inwestycja ta jest naprawdę opłacalna.


Wsparcie dla franczyzobiorcy 

Zapewniamy pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwierania lokalu jak i podczas prowadzenia działalności. Franczyzobiorca może liczyć na darmowe szkolenia personelu. Prowadzimy własną hurtownię zaopatrzenia pizzerii, dzięki czemu franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowane   wysokiej jakości  produkty w bardzo korzystnych cenach . 


Przewidywana suma inwestycji

Przy lokalu około 70 m2 jest to kwota od 42 000 zł, nie pobieramy opłaty licencyjnej.

Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1000 zł. 


Podstawowe wymagania 

  • Lokal minimum 70 m2,
  • Zaangażowanie własne i chęć współpracy 
  • Nie wymagamy doświadczenia gastronomicznego.

 

 

HURTOWNIA SPOŻYWCZA BIESIADOWO


Aleksandrów Łódzki 
Wojska Polskiego 9a
tel. 042-276-52-73
0-793-433-606


  • Zamówienia proszę składać dzień wcześniej do godziny 20:00, mailowo, nagrywając się na sekretarkę lub faksem.
  • Zamówiony towar dostarczamy od poniedziałku do soboty. 
  • Hurtownia spożywcza Biesiadowo gwarantuje towar najwyższej jakości, w najniższych cenach na rynku

 

 

 

 

 

Jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się siecią pizzerii. Obecnie jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się sieci gastronomicznych w Polsce. Popularność zyskaliśmy dzięki mega wielkiej, pysznej pizzy o średnicy 57 cm serwowanej w naszych lokalach. Posiadamy najkorzystniejszy w Polsce system franczyzowy. Franczyzobiorca we własny lokal inwestuje od 42 000 zł, dzięki czemu inwestycja ma szanse zwrócić się błyskawicznie. Franczyzobiorcy, którzy jako pierwsi otworzyli lokale w naszej sieci, posiadają już kolejne swoje lokale, co dowodzi, że inwestycja ta jest naprawdę opłacalna.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Zapewniamy pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwierania lokalu jak i podczas prowadzenia działalności. Franczyzobiorca może liczyć na darmowe szkolenia personelu. Prowadzimy własną hurtownię zaopatrzenia pizzerii, dzięki czemu franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowane wysokiej jakości produkty w bardzo korzystnych cenach .

Przewidywana suma inwestycji

Przy lokalu około 70 m 2 jest to kwota od 42 000 zł, nie pobieramy opłaty licencyjnej.

Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1000 zł.

Podstawowe wymagania

  • Lokal minimum 70 m2,
  • Zaangażowanie własne i chęć współpracy
  • Nie wymagamy doświadczenia gastronomicznego.


Masterfranczyza

Franczyzowa sieć pizzerii Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza w ciągu dwóch lat działalności na rynku Polskim zdobyła kilkudziesięciu zadowolonych klientów. 

Firma PPHU Wojtex poszukuje do współpracy osoby przedsiębiorcze jako Master Franczyzobiorców poza granicami kraju.Zadaniem Master Franczyzobiorcy będzie pozyskiwanie nowych lokalizacji franczyzowych na podległym terenie i pełna obsługa logistyczna. Opłata roczna za przystąpienie do sieci wynosi jedyne 2500 EUR. 

Zadaniem Master Franczyzobiorcy jest otworzenie pierwszego lokalu, koszt inwestycji to kwota od 20 000 EUR. 

Doświadczenie jest sukcesem. My je mamy.

Wojciech Goduński
Właściciel sieci 
Kontakt w sprawie franczyzy 

tel. 792 433 601 

Roman Gładkowski 
Manager 
tel. 793 433 606
Dominik Lewandowski
Manager
tel. 792 433 613
Michał Osmulski
Manager
tel. 537 433 602
 
 

 

 

 

 Kontakt

 

PPHU Wojtex - Siedziba Firmy

Adres: Złotniki 11
Kod pocztowy:  99-205
Miasto: Dalików
Telefon: +48 43 822-02-11
Fax: +48 43 822-02-11
E-mail:  biuro.biesiadowo@wp.pl

Skype: biuro.biesiadowo 

Kontakt

 


PPHU Wojtex
Złotniki 11 
99-205 Dalików 
Telefon: +48 43 822 02 11 
Fax: +48 43 822 02 11 
E-mail: biuro.biesiadowo@wp.pl 

Skype: 
biuro.biesiadowo 

Godziny pracy biura: 

poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00 

 

Numery na tej stronie nie służą do zamawiania pizzy!

 

PPHU Wojtex – największy operator franczyzowy oferujący sprawdzone pomysły na biznes. Siedem konceptów oferujących szybki zwrot inwestycji, dochodowy biznes oraz sprawdzony model prowadzenia własnej gastronomii.

Wojciech Goduński

Właściciel sieci

Kontakt

tel: 792 433 601 - wyłącznie w sprawie franczyzy

Numer nie służy do zamawiania pizzy

mail: w.godunski@wojtex.net

Szukasz pomysłu na biznes?
Zadzwoń.

Roman Gładkowski

Dyrektor

tel: 793 433 606

Grzegorz Rzeźniczak

Wicedyrektor

tel: 570 433 603

mail: g.rzezniczak@wojtex.net

Piotr Sobanty

Kierownik działu sprzedaży

tel: 537 433 602

mail: p.sobanty@wojtex.net

Katarzyna Krawczyk

Specjalista ds. sprzedaży

tel: 733 373 133

mail: k.krawczyk@wojtex.net

Lidia Kaszyńska - Felinowska

Specjalista ds. marketingu

tel: 793 433 661

mail: l.kaszynska@wojtex.net............

Wojciech Goduński
Właściciel sieci 
Kontakt w sprawie franczyzy 

tel. 792 433 601 
e-mail: wojxxx1@wp.pl 

Dominik Lewandowski
Specjalista ds. PR / Manager
tel. 792 433 613
e-mail: d.lewandowski@wojtex.net
opiekun marek Biesiadowo i Western Chicken

 

Roman Gładkowski 
Manager 
tel. 793 433 606 

Michał Osmulski 
Manager
tel. 537 433 602
e-mail: m.osmulski@wojtex.net
opiekun marek Rybkodajnia i Crazy Piramid Pizza


.

Drodzy Klienci.
Z powodu epidemii Koronowirusa musimy wprowadzić dla naszego wspólnego bezpieczeństwa obostrzenia dotyczące funkcjonowania naszych lokali.
Znaleźliśmy się w trudnej sytuacji. I musimy się w niej odnaleźć. Pragnę Państwa poinformować iż zgodnie z decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego od dzisiaj tj. 14 marca 2020 nasze lokale obsługiwać będą wyłącznie zamówienia na wynos lub z dostawą.
Decyzja ta będzie utrzymywana aż do odwołania.
Zapewniam,że nasi pracownicy zostali przeszkoleni z procedur dotyczących dezynfekcji miejsc pracy i higieny osobistej, szczególnie rąk. Przykładamy szczególną wagę do dezynfekcji termosów, w których dostarczamy do Państwa potrawy.
Obróbka termiczna naszych dań zapewnia całkowite bezpieczeństwo.

Zachęcamy do płatności online przez strony www.zjemy.co , www.pyszne.pl oraz www.pizzaportal.pl.

Zamówienia można również składać telefonicznie, telefony do naszych restauracji można znaleźć na naszej stronie w zakładce Menu.
Istnieje również możliwość osobistego odebrania posiłku po wcześniejszym jego zamówieniu.
Jeśli chcecie uniknąć jakiegokolwiek kontaktu z dostawcą dopiszcie w komentarzu, aby pizza była zostawiona pod drzwiami lub poinformujcie o tym telefonicznie przy składaniu zamówienia.
Przepraszamy za utrudnienia
Liczymy na Państwa wyrozumiałość
Z poważaniem
Właściciel sieci
Wojciech Goduński


Certyfikaty:

 

Nasze certyfikaty

 

Kod banera:
[ zamknij ]

Opinie

i komentarze

Zenobia Nowacka: 5 stycznia był tam bal dla pracowników biedronki . Piękny budynek . Wszystko oceniam na 6+ Jedzenie super . bardzo smaczne . . Obsługa 1 klasa . Wszystko na wysokim poziomie . . Miejsce warte polecenia .
Sprawdz moją strone profilową.Sam sprawdź lustra ł: Cieszę się, że odkryłem tę witrynka. Muszę podziękować zbyt te chwile za to cudowne czytanie! Zdecydowanie podobal mі sie kazdy drobny fragment i mam lekturę oznaczone, aby spojrzec dzięki nowe informacje ԝ stronie internetowej sieci Web. Moge na prostu powiedzieć, jak ulżуć, aby znaleźć kogoś, który tak naprawdę ᴡie, na temat czym mówią w sieci. Odpowiednio wiesz, jak doprowadzić рroblem do światłɑ i zrobić go ważnym. Ꭰużej liczby jednostek musi tօ przyjrzeć і zrozumieć tę historię. Τo zaskakujące, żе nie zaakceptować jesteś bardziej popularny, bowiem spośróⅾ pewnoścіą masz prezent. Bardzo dobra pisownia. Bez ԝątpliwości kocham tą stronę. Trzymać ѕię owego!
Zapraszam na moja stronę blog o wycieczkach: Artykuł genialny. Czekam na więcej
Zapraszam na moja stronę szafy Raumplus: Dobry, błyskotliwy, nowatorski - nic dodać, nic ująć. Oby więcej takich artykułów na stronach.
Zobacz geosyntetyki dachowe: Świetny artykuł. Interesujący, konkretny, życiowy. Nic dodać nic ująć.

Dodaj

Twoją opinię

Zamknij

Ten serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. do celów reklamowych i statystycznych. Mogą stosować je też współpracujące z nami firmy - m.in. reklamodawcy.

W przeglądarce internetowej, w której otwierasz nasz serwis możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Korzystając z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.