Euro Renoma - to Twój prestiż i wyróżnienie. Europejski Rejestr Renomowanych przedsiębiorstw, firm, instytucji, urzędów, banków, placówek oświatowych, służby zdrowia, instytucji publicznych i organizacji.
certyfikat eurorenoma

Ostatnio

dołączyli

F H U AMJM - Andrzej Żelazko - Klimatyzacja Mobilna - Żelazko Auto-Serwis działający w branży Transport, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14723

przeczytaj więcej

Jarosławska Fundacja POMOCNA DŁOŃ działający w branży Organizacje (polityczne, związki zawodowe, inne), dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14697

przeczytaj więcej

Ministerstwo Spraw Zagranicznych działający w branży Administracja państwowa i wymiar sprawiedliwości, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14710

przeczytaj więcej

Napisz

do nas


W celu weryfikacji nadawcy prosimy o przepisanie poniższego kodu w puste miejsce i zaakceptowanie go przyciskiem Wyślij.

 

Close

Stomatologia Dolińscy

Certyfikat:

ANC 14642

ważny do: 23 Czerwiec 2018 r.

branża: Ochrona zdrowia i opieka społeczna

województwo: śląskie

miejscowość: Bielsko Biała

kod: 43-303

ulica: Cieszyńska 132 (3p)

kom: 665 504 505

telefon: 33 817 77 71

www: dolinscy.pl

NIP: 9372122922

REGON: 72873752

e-mail: dolistom@gmail.com


Pokaż certyfikat


Opis działalności firmy:

 

Strona główna 

 

 

 

 

 

O NAS

 
O nas

 

            Serdecznie witamy na stronie gabinetu stomatologicznego   Katarzyny i Jarosława Dolińskich

 

   Zapewniamy:

 

 

 • kompetentny personel medyczny
 • fachową opiekę nad zdrowiem jamy ustnej
 • sprawdzone materiały stomatologiczne
 • wysokiej jakości urządzenia medyczne ( w tym mikroskop)
 • bezbolesne przeprowadzanie zabiegów w znieczuleniu
 • bezpieczne i sprawdzone procedury lecznicze

Staramy się wśród naszych pacjentów zaszczepić ideę, że leczenie i profilaktyka chorób jamy ustnej prowadzi do:

 • poprawy komfortu życia
 • braku objawów dentofobii u dzieci
 • dorosłych bez uporczywego bólu zęba
 • ludzi starszych bez kłopotów żywieniowych spowodowanych szczątkowym uzębieniem
 • uśmiechu bez kompleksów.

Decydując się na otwarcie własnego gabinetu, wiedzieliśmy od początku, że najważniejsze jest stworzenie takich warunków, aby leczenie przebiegało na najwyższym poziomie. W tym celu dysponujemy mikroskopem o największym powiększeniu ( 40 krotne ), jakie jest dostępne w mikroskopach stomatologicznych. Wyposażyliśmy praktykę w cyfrowy aparat rentgenowski, aby sprawnie diagnozować problemy, z jakimi zgłaszają sie do nas pacjenci. Wyposażyliśmy sterylizację w autoklaw najwyższej klasy, aby zapewnić bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Stosujemy uważany za najlepszy na świecie japoński unit endodontyczny. Staraliśmy się również zadbać o komfort naszych pacjentów, ponieważ wiemy, jak trudne chwile często przeżywają przed wizytą. Dlatego nasze klimatyzowane gabinety wyposażyliśmy w wygodne, ergonomiczne unity stomatologiczne.

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

 

 
O NAS

KATARZYNA DOLIŃSKA

 
Katarzyna Dolińska 
 
Lekarz stomatolog Katarzyna Dolińska ukończyła studia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2004 r.
 

 
            Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej, protetyce stomatologicznej i "białej estetyce" (kształt, kolor, transparencja zębów, linia uśmechu, układ ust) . Intensywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach podnoszących umiejętności w w/w dziedzinach. W codziennej praktyce lekarskiej wykorzystuje mikroskop Leica oraz najnowszą wiedzę i sprzęt m.in. ultradźwięki, radiowizjografię, artykulator oraz nanocząstki srebra. Jej zainteresowania koncentrują się na leczeniu zębów ze skomplikowanymi systemami kanałów korzeniowych oraz przeprowadzaniu rekonstrukcji protetycznych, przywracających uśmiech pacjentów.

 

JAROSŁAW DOLIŃSKI

 
Jarosław Doliński

 
Dr n. med. Jarosław Doliński ukończył studia na Oddziale Stomatologicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w 2002 r.

 

Kontynuował kształcenie i w 2005 roku po zdaniu państwowego egzaminu kwalifikacyjnego rozpoczął studia specjalizacyjne w zakresie ortodoncji. W 2005 roku na podstawie rozprawy "Ocena narządu żucia dzieci i młodzieży szkolnej z regionu Podbeskidzia" uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie stomatologii. W 2009 roku zakończył specjalizację i przeszedł postępowanie kwalifikacyjne, w wyniku którego uzyskał tytuł specjalisty ortodonty. Uczestnik licznych kursów i konferencji, jak również autor prac naukowych w dziedzinie ortodoncji, próchnicy i chorób przyzębia. Od 2005 roku należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Ściśle współpracuje i konsultuje się ze specjalistami z różnych dziedzin stomatologii, aby opracowywać najkorzystniejszy plan leczenia i wybierać najlepszy sposób postępowania. Doskonali swoje umiejętności głównie w kierunku leczenia interdyscyplinarnego.

 

 

PIERWSZA WIZYTA

 
 

Na pierwszej wizycie przeprowadzamy dokładne badanie stanu uzębienia. Pytamy o charakter objawów i dolegliwości. Jeżeli sytuacja tego wymaga, stosujemy komputerową diagnostykę rentgenowską. Staramy się zawsze przedstawić przyczynę dolegliwości, najbardziej korzystną metodę leczenia dla pacjenta, inne alternartywne sposoby leczenia oraz zalecenia prozdrowotne. Plan leczenia obejmuje metody leczenia, które zapewnią utrzymanie zdrowia jamy ustnej w perspektywie długiego czasu. Obejmują one zarówno profilaktykę, leczenie zębów, uzupełnienie protetyczne braków zębowych, korektę wady zgryzu, jak i poprawę esetyki uzębienia.

 

 

LECZENIE

 
Leczenie

Zapewniamy bezbolesne przeprowadzanie zabiegów w znieczuleniu.
Stosujemy wysokiej klasy urządzenia medyczne w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów.

 
 

JAK DBAMY O ZDROWIE JAMY USTNEJ

 

         

 

 

KOREKTA WAD ZGRYZU

 
Korekta wad zgryzu
Ortodoncja dla dzieci, młodzieży i dorosłych
 

 
              Efektem leczenia ortodontycznego są prosto ustawione zęby oraz estetycznie i atrakcyjnie wyglądający uśmiech. W relacjach zawodowych, jak i prywatnych bardzo ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego zawsze lepiej postrzegane są osoby pewne siebie i szeroko uśmiechnięte. Prawidłowo ustawione zęby zapewniają odpowiednią zdolność rozdrabniania pokarmu, są mniej podatne na uraz i złamanie. 
              Stłoczone, nakładające się i obrócone zęby trudno jest wyczyścić, co może prowadzić do rozwoju próchnicy. Wada zgryzu może również spowodować rozwój chorób dziąseł i przyzębia, zgryz głęboki powoduje ścieranie zębów, a odwrotny zgryz krzyżowy może spowodować występowanie bólu w okolicy głowy i szyi. Choroby przyzębia, występujące częściej w przypadku stłoczonych, ciasno ustawionych zębów, są uznawane za jedną z przyczyn chorób serca oraz cukrzycy. Leczenie wad zgryzu u młodych, rosnących pacjentów jest bardziej przewidywalne, a ponadto rozpoczęte odpowiednio wcześnie może pozwolić uniknąć leczenia kompleksowego lub chirurgicznego w wieku dorosłym.

 

PORCELANOWE KORONY I MOSTY

 
Porcelanowe korony i mosty
Korony porcelanowe są trwałym i estetycznym rozwiązaniem.
 

              Często spotykanym problemem u pacjentów są braki zębowe (miejsca po usuniętych zębach). 
Odbudowa uszkodzonych lub uzupełnienie brakujących zębów ma duże znaczenie zarówno dla estetyki uzębienia i twarzy ale również dla odtworzenia prawidłowej funkcji żucia. Korekta kształtu, koloru i ustawienia zębów jest możliwa z zastosowaniem
pełnoceramicznych koron i mostów nakładanych na stałe w ustach. Korony wykonywane są na podstawie techniki CAD/CAM aby uzyskać idealną szczelność. Jednak najważniejszą zaletą tych koron jest wyjątkowa estetyka i przeźroczystość zbliżona do naturalnego szkliwa.
              Przywrócenie prawidłowej ilości zębów poprzez wykonanie koron i mostów pozwala zachować sprawne przyswajanie pokamu, ale również eliminuje nieprawidłowe obciążenie własnych zębów, które może prowadzić do recesji dziąsłowych, powstawania nadwrażliwości przyszyjkowej oraz ścierania się zębów.
              Leczenie protetyczne w niektórych przypadkach jest częścią leczenia interdyscyplinarnego, obejmującego leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych, wad zgryzu oraz chorób dziąseł. Wykonanie estetycznej korony, czy mostu protetycznego jest prawdziwym wyzwaniem dla lekarza, dlatego w naszej praktyce stosujemy precyzyjne, sprawdzone materiały protetyczne oraz starannie dobieramy esetyczny kolor i kształt.

 

INNOWACYJNA PRACOWNIA RTG

 
innowacyjna pracownia RTG
W naszej praktyce funkcjonuje diagnostyczna pracownia rtg, wyposażona w najnowocześniejszy aparat do wykonywania cyfrowych zdjęć panoramicznych i cefalometrycznych oraz radiowizjografię komputerową.
 

 
Zastosowana technologia pozwala ograniczyć dawkę promieniowania oraz skrócić czas ekspozycji (zdjęcie cefalometryczne wykonujemy   w   przeciągu 1 sekundy). Głównym celem uruchomienia pracowni jest wykonywanie zdjęć o najwyższej dokładności oraz wartości diagnostycznej przy zapewnieniu bezpieczeństwa pacjentów. W pracowni diagnostycznej wykonywane są badania z zakresu oceny stanu narządu żucia oraz budowy morfologicznej twarzoczaszki, jak również oceny efektów leczenia stomatologicznego.

 

LECZENIE KANAŁOWE POD MIKROSKOPEM

 
Leczenie kanałowe pod mikroskopem
Leczenie kanałowe pozwala uratować chory ząb
 

 

Leczenie kanałowe wskazane jest, jeżeli dojdzie do zapalenia nerwu lub okostnej. Stan taki może łączyć się z bardzo przykrymi dolegliwościami dla pacjenta. Silny ból, potęgowany zmianami temperatury wskazuje najczęściej na zapalenie nerwu. Niemniej jednak stan zapalny może mieć charakter przewlekły, gdy poza zmianami widocznymi na zdjęciu rtg  inne objawy nie są obserwowane.

Leczenie endodontyczne jest wyjątkowo wymagającą procedurą dla lekarza, ponieważ kanały korzeniowe mają często średnicę wielkości setnych części milimetra. Zakrzywione kanały, kanały posiadające boczne odgałęzienia, kanały dodatkowe i zobliterowane są często prawdziwym wyzwaniem dla dentysty. Aby przeprowadzić dokładne i co najważniejsze skuteczne leczenie kanałowe stosujemy mikroskop zabiegowy, koferdam i odpowiednie środki dezynfekujące. Do opracowania kanałów stosujemy narzędzia niklowo-tytanowe, które dostosowują swój kształt do najbardziej zakrzywionych kanałów. Szczelność i precyzję wypełnienia kanałów osiągamy dzięki wykorzystaniu urządzeń do termicznego uplastyczniania gutaperki (materiału wypełniającego). Prawidłowo wykonane leczenia kanałowe pozwala uratować chory ząb, który dawniej skazany byłby na usunięcie.

 

 

 

- poprawa jakości życia - ładniejszy wygląd - lepszy stan zdrowia

 

 

 

 

 

GALERIA

 

 Stomatologia Dolińscy

ul. Cieszyńska 132 (3p)
43-303 Bielsko - Biała
 
tel: 33 817 77 71
tel: 665 504 505
dolistom@poczta.onet.pl

 

 Uprzejmie prosimy o telefoniczne umawianie wizyt w godzinach między 10:00 a 15:00

 

Dni i godziny przyjęć:

 

- Poniedziałek od 9:00 do 19:00

 

- Wtorek od 9:00 do 16:00

 

- Środa od 10:00 do 19:00

 

- Czwartek od 9:00 do 16:00

 

- Piątek od 9:00 do 17:00

 

 

 

 Strona główna

 

.

KONTAKT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mapa
Satelita
Stomatologia Dolińscy
ul. Cieszyńska 132 (3p)
43-303 Bielsko - Biała
 
tel: 33 817 77 71
tel: 665 504 505

Galeria: Jak do nas trafić

szczegóły dojazdu
widok od strony ulicy
Uprzejmie prosimy o telefoniczne umawianie wizyt w godzinach między 10:00 a 15:00
 

 


Certyfikaty:

 

CERTYFIKATY

 
    
 
 
    
 
 
    
 
 
    
 
 
    
 
 
     
 
    
 
 
    
 
 
    
 
 
 

 

.


Kod banera:

Inne z branży

[ zamknij ]

Opinie

i komentarze

Sprawdz moją strone profilową.Sam sprawdź lustra ł: Cieszę się, że odkryłem tę witrynka. Muszę podziękować zbyt te chwile za to cudowne czytanie! Zdecydowanie podobal mі sie kazdy drobny fragment i mam lekturę oznaczone, aby spojrzec dzięki nowe informacje ԝ stronie internetowej sieci Web. Moge na prostu powiedzieć, jak ulżуć, aby znaleźć kogoś, który tak naprawdę ᴡie, na temat czym mówią w sieci. Odpowiednio wiesz, jak doprowadzić рroblem do światłɑ i zrobić go ważnym. Ꭰużej liczby jednostek musi tօ przyjrzeć і zrozumieć tę historię. Τo zaskakujące, żе nie zaakceptować jesteś bardziej popularny, bowiem spośróⅾ pewnoścіą masz prezent. Bardzo dobra pisownia. Bez ԝątpliwości kocham tą stronę. Trzymać ѕię owego!
Zapraszam na moja stronę blog o wycieczkach: Artykuł genialny. Czekam na więcej
Zapraszam na moja stronę szafy Raumplus: Dobry, błyskotliwy, nowatorski - nic dodać, nic ująć. Oby więcej takich artykułów na stronach.
Zobacz geosyntetyki dachowe: Świetny artykuł. Interesujący, konkretny, życiowy. Nic dodać nic ująć.
A to moja strona doktorat: Zagadnienie nie zostało przedstawione w pełni, wiele elementów zostało pominiętych ale i tak uważam, że jest nieźle. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych:)

Dodaj

Twoją opinię

Zamknij

Ten serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. do celów reklamowych i statystycznych. Mogą stosować je też współpracujące z nami firmy - m.in. reklamodawcy.

W przeglądarce internetowej, w której otwierasz nasz serwis możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Korzystając z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.