Euro Renoma - to Twój prestiż i wyróżnienie. Europejski Rejestr Renomowanych przedsiębiorstw, firm, instytucji, urzędów, banków, placówek oświatowych, służby zdrowia, instytucji publicznych i organizacji.
certyfikat eurorenoma

Ostatnio

dołączyli

F H U AMJM - Andrzej Żelazko - Klimatyzacja Mobilna - Żelazko Auto-Serwis działający w branży Transport, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14723

przeczytaj więcej

Jarosławska Fundacja POMOCNA DŁOŃ działający w branży Organizacje (polityczne, związki zawodowe, inne), dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14697

przeczytaj więcej

www. Marek Bak .info działający w branży Brak kategorii, dołączył do programu Euro Renoma i otrzymał certyfikat o nr.: ANC 14677

przeczytaj więcej

Napisz

do nas


W celu weryfikacji nadawcy prosimy o przepisanie poniższego kodu w puste miejsce i zaakceptowanie go przyciskiem Wyślij.

 

Close

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego „Wódki Raciborskie” Andrzej Kostyk

Certyfikat:

ANC 14658

ważny do: 16 Marzec 2019 r.

województwo: śląskie

data wpisu do rejestru: 16 marca 2015

miejscowość: Racibórz

kod: 47-400

ulica: Opawska 8/1

telefon: 324152116

www: www.wodkiraciborskie.pl

NIP: 6391140718

REGON: 241600650

e-mail: wodkiraciborskie@home.pl


Pokaż certyfikat


Opis działalności firmy:

 

Wódki Raciborskie

 

Wódki Raciborskie - Poznaj naszą historie

 

 

Producent preparatów ziołowych Racibórz – O firmieWódka Raciborska - Śliwka

Przemysł spirytusowy w Raciborzu ma bogate, sięgające już XIX wieku, tradycje. Po II wojnie światowej, na bazie gorzelni Schlesingerów, utworzono zakłady spirytusowe, które następnie zostały włączone do ogólnopolskiego zrzeszenia producentów wyrobów spirytusowych POLMOS. W latach siedemdziesiątych XX wieku zakład w Raciborzu został całkowicie przebudowany. Powstała przemysłowa gorzelnia melasowa, dzięki której w naszym zakładzie mogliśmy się zająć przetwarzaniem pochodzących z okolicznych cukrowni znacznych ilości melasy. W 1987 roku, ze względów ekologicznych wstrzymano produkcję w gorzelni, jednocześnie podejmując działania inwestycyjne w celu przebudowy zakładów na rozlewnie wódek. Produkcję wódek w Raciborzu rozpoczęto w 1991 roku.

W 1996 roku POLMOS Racibórz został sprywatyzowany, produkcja alkoholu i spirytusu była kontynuowana. Ponowna sprzedaż zakładów spirytusowych została dokonana w 2011 roku, nowy właściciel zdecydował o likwidacji zakładów.

W maju 2011 roku,w obliczu likwidacji Przedsiębiorstwa Przemysłu Spirytusowego w Raciborzu, powstała nowa firma, założone przez długoletniego dyrektora zakładów spirytusowych w Raciborzu – Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego „Wódki Raciborskie” Andrzej Kostyk. Dzięki temu tradycje przemysłu spirytusowego w Raciborzu, mogły być nadal kontynuowane, pomimo, iż ślad po dawnym przedsiębiorstwie został całkowicie zatarty.

 

Obecnie nasz zakład produkcyjny mieści się na terenie dawnego browaru raciborskiego, na ul. Zamkowej. Przyjęta strategia działania firmy jako producenta wysokiej jakości wódek czystych, gatunkowych orazlikierów owocowych i mlecznych na bazie produktów naturalnych, a także zatrudnienie, wywodzących się z dawnego POLMOSU Racibórz, pracowników z długoletnim stażem pracy w przemyśle spirytusowym, umożliwiło nam uzyskanie wyrobów, które cieszą się uznaniem coraz szerszej rzeszy konsumentów. Doskonałą renomą cieszy się m.in. produkowany od wielu lat „Likier Wiśniowy” a z nowych produktów, likiery produkowane na bazie surowców naturalnych, takie jak likier cytrynowy, orzechowy oraz likiery mleczne – czekoladowy, kawowy i kokosowy. W poszukiwaniu nowych oryginalnych produktów, podjęto współpracę z Zakonem Franciszkanów z Katowic – Panewnik w celu produkcji leczniczych preparatów ziołowych czy opartych na kilkusetletnich recepturach franciszkańskich nalewek ziołowo korzennych. Prawdziwym hitem okazały się być balsam Panewniki oraz franciszkański balsam jerozolimski.

Cały czas w opracowaniu są kolejne znakomite likiery i wódki smakowe o niespotykanych smakach. Oprócz tego w naszej ofercie mogą Państwo również znaleźć doskonałej jakości wódki weselne.

 

 

Regionalne wódki raciborskie

Wódki smakowe

1. Wódka Raciborska Orzech 40%
2. Wódka Raciborska Śliwka 40%
3. Wódka Raciborska Śliwka 50%
4. Wódka Raciborska Śliwka 60%
5. Wódka Raciborska Śliwka 70%
6. Wódka Raciborska Wiśnia 40%
7. Wódka Górnicza 40%
8. Wódka Górnicza Mocna 50%

 

 

Wódki czyste

1. Wódka Raciborska Złota 40%
2. Wódka Raciborska Mocna 45%
3. Wódka Raciborska Mocna 50%
4. Wódka Raciborska Gold 60%

 

 

 

Regionalne wódki raciborskie

 

Spirytus Raciborski Neutralny 

 

Do produkcji wyrobu stosowany jest spirytus neutralny o najwyższej jakości. Specjalna metoda rektyfikacji umożliwia uzyskanie szlachetnego spirytusu o znikomej zawartości skladników pofermentacyjnych.

Dostępne pojemności 200 ml, 500ml.
Moc 96%vol.
 
Spirytus Raciborski Nalewkowy 65% 0,5 L 

Do produkcji wyrobu stosowany jest spirytus neutralny o najwyższej jakości. Specjalna metoda rektyfikacji umożliwia uzyskanie szlachetnego spirytusu o znikomej zawartości skladników pofermentacyjnych. Doskonale nadaje się do sporządzania nalewek na owoce oraz zioła.

Dostępne pojemności 200 ml, 500ml.
Moc 65 %vol.

 

Likiery 

 

 

 

 

 

 1. Likier Raciborski Wiśniowy
2. Walenty Likier Wiśniowy
3. Walenty Likier Aronia
4. Walenty Likier Orzech
5. Walenty Likier Śliwka
6. Walenty Likier Pigwa
7. Walenty Likier Cytryna z Miodem
8. Walenty Likier Malina
9. Walenty Likier Żurawina
10. Walenty Likier Różany


Likiery inne:
1. Likier Raciborski Kwiat Bzu Czarnego
2. Przepalanka Raciborska
3. Miodowa Raciborska

 

 

Preparaty ziołowe 

 

Balsam Panewnicki 

 

Balsam przeznaczony dla osób dorosłych, u których występują problemy z trawieniem, zaparciami, niestrawnością. W sposób naturalny i łagodny wspomaga i poprawia metabolizm, zapobiega wzdęciom,ułatwia procesy trawienia oraz dodatnio wpływa na pracę wątroby. Stosować po obiedzie i kolacji w dawce od 5 do 10 ml.

Dostępne pojemności 200 ml, 500 ml
Moc 25%vol.
 

Liquor Panevnicensis 

Nalewka ziołowo-korzenna, wspomagająca pracę wątroby i procesy jej oczyszczenia. Pijąc tę nalewkę pomagasz utrzymać wątrobę w dobrej kondycji, unikniesz zaparć, wzdęć i niestrawności. Przyniesie Ci ulgę w wielu żołądkowych dolegliwościach. Poczujesz się lżejszym i sprawniejszym. Należy wypić 1/2 kieliszka po jedzeniu.

Dostępne pojemności 200 ml
Moc 50%vol.
 

Antygripinium- Nalewka Przeciwgrypowa 

Nalewka przeciwgrypowa, ziołowo- korzenna, sporządzona wg starej receptury. Spożywana najczęściej przy występowaniu dolegliwości grypowo- przeziębieniowych.

Dostępne pojemności 200 ml
Moc 40%vol.
 

Prawdziwy Franciszkański Balsam Jerozolimski 

Nalewka franciszkańska pomaga utrzymać górne drogi oddechowe w zdrowiu. Sporządzona wg receptur aptekarzy i lekarzy franciszkańskich z zakonu Św. Zbawiciela w Jerozolimie. Spożywać 1 małą łyżeczkę rozpuszczoną w wodzie, albo na cukier 3-4x dziennie.

Dostępne pojemności 100 ml, 200 ml
Moc 55%vol.

 

 

 

 

Alkohol Etylowy Rolniczy czysty 


Alkohol sprzedajemy:
- w procedurze zawieszenia poboru akcyzy
- w procedurze zwolnienia od akcyzy ze względu na przeznaczenie
- z pełną akcyzą

Sprzedawany luzem
Moc 96%vol.Inne

 

 

Płyn Letni AUTOWID 

Płyn produkowany jest na bazie alkoholu etylowego całkowicie skażonego.Dzięki właściwemu doborowi składników, wyroby doskonale usuwaja zabrudzenia szyb i reflektorów. Poza tym charakteryzuje się przyjemnym zapachem. Płyn letni można skutecznie stosować nawet w temperaturze do -5ºC.Zapewniamy wysoką jakość i konkurencyjną cenę.

Dostępne pojemności 1l, 2l i 5l, oraz luzem do opakowań typu beczki lub kanistry o dowolnej pojemności.
 

Płyn Zimowy AUTOWID -22ºC 


Płyn produkowany jest na bazie alkoholu etylowego całkowicie skażonego.Dzięki właściwemu doborowi składników, wyroby doskonale usuwaja zabrudzenia szyb i reflektorów. Poza tym charakteryzuje się przyjemnym zapachem. Płyn zimowy można skutecznie stosować w temperaturze do -22ºC.Zapewniamy wysoką jakość i konkurencyjną cenę.

Dostępne pojemności 1l, 2l i 5l, oraz luzem do opakowań typu beczki lub kanistry o dowolnej pojemności.
 

Koncentrat Płynu Zimowego AUTOWID -40ºC 


Płyn produkowany jest na bazie alkoholu etylowego całkowicie skażonego.Dzięki właściwemu doborowi składników, wyroby doskonale usuwaja zabrudzenia szyb i reflektorów. Poza tym charakteryzuje się przyjemnym zapachem. Koncentrat polecany podczas mrozu poniżej -22ºC. Ponadto może być stosowany w ciągu całego roku, w odpowiednim rozcieńczeniu podanym na opakowaniu.Zapewniamy wysoką jakość i konkurencyjną cenę.

Dostępne pojemności 1l, 2l i 5l, oraz luzem do opakowań typu beczki lub kanistry o dowolnej pojemności.

 

 

Nowe

 

Raciborskie wódki smakowe – Nowości
 

Wódka Raciborska Orzech 

Gatunkowa wódka smakowa, wyprodukowana z najwyższej jakości rektyfikatu zbożowego, z dodatkiem naturalnego nalewu na zielone orzechy włoskie. Lekko dosładzana syropem cukrowym. Dobra w smaku. Ponadto, kieliszek tego trunku pomaga zwalczać dolegliwości żołądkowe.

Dostępne pojemności 500ml.
Moc 40%vol.
 

Wódka Raciborska Śliwka 40% 

Gatunkowa wódka smakowa, sporządzona z rektyfikatu zbożowego z dodatkiem nalewu na śliwki węgierki. Lekko dosładzana syropem cukrowym. W butelkach o pojemności 0,5 l znajduje się owoc śliwki. Doskonała do bezpośredniego spożycia oraz jako składnik drinków.

Dostępne pojemności 500ml.
Moc 40%vol.
 

Wódka Raciborska Śliwka 50% 

Wódka gatunkowa, sporządzona z rektyfikatu zbożowego z dodatkiem nalewu na śliwki węgierki. Lekko dosładzana syropem cukrowym. W butelkach o pojemności 0,5 l znajduje się owoc śliwki. Doskonała do bezpośredniego spożycia oraz jako składnik drinków.

Dostępne pojemności 500ml.
Moc 50%vol.
 

Wódka Raciborska Wiśnia 40% 

Doskonała wódka smakowa, wyprodukowana z rektyfikatu zbożowego najwyższej jakości, z dodatkiem naturalnego nalewu na wiśnie. Od likieru wiśniowego różni się nieco niższą zawartością nalewu wiśniowego i znacznie niższą zawartością cukru.

Dostępne pojemności 200ml, 500ml.
Moc 40%vol.
 

Przepalanka Raciborska 40% 

Regionalna Wódka o złocistej barwie oraz słodkim smaku z wyraźną nutą wanilii.

Dostępne pojemności 200ml, 500ml.
Moc 40%vol.

 

 

Oferta specjalna - Wódki weselneWszystkie oferowane przez nas wyroby – znakomitej jakości wódki i likiery smakowe oraz raciborskie wódki tradycyjne i regionalne, dostępne są także z wyprodukowaną dla indywidualnego klienta etykietą okazjonalną, np. Wódka weselna. Na wydrukowanych etykietach mogą Państwo umieścić dowolny tekst wg indywidualnego zamówienia (np. data ślubu czy imiona pary młodej). Poniżej zaprezentowane zostały wzory dostępnych etykiet.

 

Etykieta na wódkę weselną, możliwość wpisania imion Pary Młodej daty ślubu oraz krótkiego tekstu.

Etykieta na wódkę weselną, możliwość wpisania imion Pary Młodej oraz daty ślubu.

Etykieta na wódkę weselną, możliwość wpisania imion Pary Młodej oraz daty ślubu.

Etykieta na wódkę weselną, możliwość wpisania krótkiego tekstu.

 

 

Likiery owocowe i mleczne – Sklep Firmowy w Raciborzu 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu firmowego, który mieści się w Raciborzu, na ulicy Opawskiej 67. W swojej bogatej ofercie produktów posiadamy szeroki asortyment wyrobów spirytusowych własnej produkcji – m.in. regionalnych wódek raciborskich, preparatów ziołowych, raciborski spirytus nalewkowy, a także szeroką ofertę wódek orazlikierów smakowych i mlecznych. Ponadto posiadamy również wódki smakowe i tradycyjne innych producentów. W naszym sklepie znajdą również Państwo znakomite piwo raciborskie oraz duży wybór win.

Oprócz tego posiadamy w sprzedaży także płyn i koncentrat do spryskiwaczy samochodowych oraz czysty alkohol etylowy rolniczy. Dbając o naszych Klientów, zapewniamy wysoką jakość wyrobów, które są przygotowane wyłącznie z naturalnych produktów – owoców oraz ziół. Gwarantujemy atrakcyjne ceny naszych wyrobów. Dla klientów zainteresowanych zakupem alkoholu w większej ilości przewidziano specjalne upusty cenowe. Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty znajdą Państwo w naszym sklepie.

 

wodkiraciborskie@home.pl


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO

SKLEPU FIRMOWEGO 

GODZINY OTWARCIA: 

Poniedziałek-Piątek w godz. 9.00 – 19.00
Sobota w godz. 9.00 -15.00

 Mapa dojazdu do sklepu 

 

 


Aby ulepszyć dostępność oferowanych przez nas preparatów ziołowych, wódek tradycyjnych oraz wódek i likierów smakowych, uruchomiliśmy sprzedaż naszych wyrobów do hurtowni alkoholi. Naszym odbiorcą jest Hurtownia Alkoholu PMP WINO SERWIS Sp. z o.o. w Krapkowicach na ul. Kilińskiego 1. Zapraszamy właścicieli sklepów do zakupu naszych wyrobów w hurtowniach.

 

 SIEDZIBA FIRMY

 

47-400 Racibórz,

ul.Opawska 8/1

tel./fax +48 32 415 21 16

tel. 602 159 024

tel. 784 422 838

wodkiraciborskie@home.plSKLEP FIRMOWY

 

47-400 Racibórz,

ul.Opawska 67

tel. 660 402 439

tel. 7884422838

tel. 602 159 024


SKŁAD PODATKOWY

47-400 Racibórz,

ul.Zamkowa 2

tel. 602 159 024

tel. 788 442 838HURTOWNIA

Hurtownia Alkoholu
PMP WINO SERWIS Sp. z o.o.

Krapkowice,

ul.Kilińskiego 1


TELEFONY KOM.

+48 60 21 59 024
+48 78 44 22 838 

 

 

 

 

 

.


Kod banera:

Inne z branży

[ zamknij ]

Opinie

i komentarze

Sprawdz moją strone profilową.Sam sprawdź lustra ł: Cieszę się, że odkryłem tę witrynka. Muszę podziękować zbyt te chwile za to cudowne czytanie! Zdecydowanie podobal mі sie kazdy drobny fragment i mam lekturę oznaczone, aby spojrzec dzięki nowe informacje ԝ stronie internetowej sieci Web. Moge na prostu powiedzieć, jak ulżуć, aby znaleźć kogoś, który tak naprawdę ᴡie, na temat czym mówią w sieci. Odpowiednio wiesz, jak doprowadzić рroblem do światłɑ i zrobić go ważnym. Ꭰużej liczby jednostek musi tօ przyjrzeć і zrozumieć tę historię. Τo zaskakujące, żе nie zaakceptować jesteś bardziej popularny, bowiem spośróⅾ pewnoścіą masz prezent. Bardzo dobra pisownia. Bez ԝątpliwości kocham tą stronę. Trzymać ѕię owego!
Zapraszam na moja stronę blog o wycieczkach: Artykuł genialny. Czekam na więcej
Zapraszam na moja stronę szafy Raumplus: Dobry, błyskotliwy, nowatorski - nic dodać, nic ująć. Oby więcej takich artykułów na stronach.
Zobacz geosyntetyki dachowe: Świetny artykuł. Interesujący, konkretny, życiowy. Nic dodać nic ująć.
A to moja strona doktorat: Zagadnienie nie zostało przedstawione w pełni, wiele elementów zostało pominiętych ale i tak uważam, że jest nieźle. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych:)

Dodaj

Twoją opinię

Zamknij

Ten serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. do celów reklamowych i statystycznych. Mogą stosować je też współpracujące z nami firmy - m.in. reklamodawcy.

W przeglądarce internetowej, w której otwierasz nasz serwis możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Korzystając z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.